logo

Ahmet Aras’tan ilk açıklama

Cumhuriyet Halk Partisi’nin başkan adayı Ahmet Aras ilk açıklamasını yaptı.

Bodrum Adliyesine gelerek meclis üyeliği adaylığından istifa ederek CHP’den Bodrum Belediye Başkanlığı için evraklarını İlçe Seçim Kuruluna teslim eden Aras, çıkışta basın mensuplarına ilk açıklamayı yaptı.

CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban, CHP İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, ilçe başkanı Halil Karahan ve partililerle birlikte adliyeden çıkan Ahmet Aras sevincini yakınlarıyla paylaştı.

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu yaptığı açıklamada, “Bildiğiniz gibi Bodrum’da adayımız Yüksek Seçim Kurulu tarafından reddedilmişti. Mustafa arkadaşımızın suçu 40 santimlik bir balkondur ama Türkiye’mizde kaçak saraylar yapılmıştır. Ama olsun bizim Bodrum’daki adayımız Ahmet Aras’tır ve seçimi bu arkadaşımızla alacağımıza inanıyoruz” dedi.

CHP’nin yeni Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras ise şunları söyledi;

“Mustafa başkanımla birlikte bir yola çıkmıştık, sağ olsun o da beni ekibine almıştı. Talihsiz bir konu tabi ki başımıza gelen hiç beklemediğimiz bir şeydi bu. Şimdi de görev bana düştü, ben de aldığım bu bayrağı en yukarılara taşıyacağım. Bodrum’da Cumhuriyet Halk Partisi iktidarını sürdüreceğiz sonuna kadar. Bütün örgütü toparlayacağız, toparlayıcı olacağız. Vatandaşımıza hizmet götüreceğiz, siyaset değil hizmet yapacağız” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?