logo

Ankara Kulisleri Büyükşehir Başkan Adayı Kocadon Dedi….

Hürriyet’in Deneyimli gazetecisi, parlamento ve siyaset muhabiri Rıfat Başaran’ın 21.11.2017 Tarihli “CHP’de kültürel doku kriteri” başlıklı haberinde CHP Genel Merkezi’nin Yerel ve Genel Seçim’ler de nasıl bir yol izleyeceğini anlatıyor.

Rıfat Başaran’ın haberine göre, CHP Genel Merkezi’nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı halen Bodrum Belediye Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Kocadon.

Rıfat Başaran’ın Haberi ;

CHP, 2019’daki yerel seçimler için belediye başkan adaylarını belirleme çalışmalarına başladı. Ankara ve İstanbul için yeni isim arayışı sürerken, İzmir’de Aziz Kocaoğlu’nun kararı beklenecek. Ankara, İstanbul gibi yarışın hızlı geçeceği kentlerdeki aday seçiminde bölgenin kültürel dokusu da gözetilecek.

CHP, bazı illerde mevcut belediye başkanlarıyla yola devam etme kararı aldı. Bu belediye başkanlarının isimleri ocak ayında yapılacak kurultaya kadar açıklanacak.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı için Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ile Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer’in aday olabileceği kulislere yansıdı.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?

gaziantep escort