Bodrum Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bodrum 32°C
Az Bulutlu

  Ateş Burçlarının Aşk Hayatı Nasıldır?

  Ateş Burçlarının Aşk Hayatı Nasıldır?
  06.08.2020
  A+
  A-

  Astrolojide ateş burçları romantik ve enerjik yanları ile bilinir. Aşka dair konulara idealist yaklaşıp zihinde oluşturdukları mükemmel eşi arama işine girebilirler. Aşağıda sırasıyla Koç, Aslan ve Yay burcunun aşk hayatına yakından bakalım.

  Koç Burcu

  Koç burcu bireyleri, ikili ilişkilerde oldukça akıcı ve süreklilik sürdürebilen kişilerdir. Aşık oldukları kişiye oldukça yüksek derecede kıskanırlar. Koç erkekleri çabuk aşık olabilirler. Fakat sahiplendikleri kişilere sımsıkı sarılıp onları korurlar. Oldukça titiz ve dikkatli bir aşk hayatları bulunmaktadır. Herhangi bir şekilde sorun yaşamazlar. Bu süreçte yaşanabilecek tek sıkıntı aldatma durumudur. Koç erkeği ya da kadını çabuk vazgeçebilen bir yapıya sahiptir. Bu sebeple aynı anda birden fazla kişiyle flört edebilirler. Bu burca mensup kişiler, aşk hayatlarında belirli bir düzen oluşturmayı amaçlamakla beraber, sevgiye önem verirler.

  Koç Burcu Erkeği

  Koç burcu erkeği, genel olarak aşk hayatından korkar. Ne kadar iyi olursa olsun, kendisini kötüymüş gibi hisseder. İlk buluşmalarda heyecan yapan bir yapıya sahip olmalarına karşın, alıştıkları ortamlarda sorunsuz zaman geçirebilirler. Belirli bir aşk hayatları bulunmaz ve her kadını kıskanabilirler. Bu kişiler özgürlüklerine düşkün olup, gerçek aşkı ararlar. Bu süreçte onlarca kişiyle flört edebilmelerine karşın, gerçek aşkı bulduklarında oldukça naif olurlar. Özgürlük bu burç için son derece önemli olmakla beraber, koç burcunun ilişki durumu kısıtlanabilir.

  Koç Burcu Kadını

  Koç burcu kadını, ilgi isteyen ve aşk hayatında eşini ya da partnerini sürekli olarak kıskanan bir yapıya sahiptir. Kibar olmakla beraber çekingen yapıları da bulunur. Normal ve düz bir ilişki yerine daha hızlı ve adrenalin dolu olmayı çok severler. Bu sebeple sürekli olarak yeni şeyler denemektedirler. Aşk hayatında erkelere karşı baskı kurmayı ve ilişkiyi yönetmeyi daha çok isterler. İlişki sürecinde birçok farklı aktivite yapmaya özen gösteren koç burcu kadınları, kıskanç özellikleri ile de bilinir. Genelde içlerinde geldiği gibi davranırlar ve aşka olan inançları sonsuzdur.

  Aslan Burcu

  Aslan burcu genel olarak kibirli sayılabilir. Her konuda bir fikirleri vardır ve kendisinin dediğinin yapılmasını isterler. Kendilerini birçok konuda lider olarak görürler ve karşı tarafında öyle görmesini isteyerek fikirlerini kabul ettirmeye çalışırlar. Bu nedenle aslan burcu bireylerin ikna kabiliyeti yüksektir. İkna edebilmek için çok çabalar.

  Yardımsever insanlardır. Herhangi bir sorunda olgunca ve samimiyetle düşünerek çözüm odaklı olurlar. Çoğu zaman şansları yaver gitmektedir. Göz önünde bulunmayı, ilgi ve odak konusu olmayı severler. Yaptıkları her işte iyi de olsa kötü de olsa takdir edilmeyi severler. İlgiyi sevdikleri için bazen bencil davranabilmektedirler. Toplu ortamlarda ön planda olmayı severler. Ön planda olmak için çalışırlar.

  Aslan Burcu Aşk Hayatı Nasıldır?

  Aslan burcu aşk hayatında genel hayatında da olduğu gibi ilgi konusu ve üstün olmayı sever. Kendini ilişkiyi yöneten kişi konumunda gördüğü için o ne derse onun yapılmasını ister. Genel olarak oldukça kıskanç olan aslan burcu kendisi kıskanıldığı zaman hırçınlaşarak kavga çıkarabilir. Kendisine nasıl davranılıyorsa ne eksik ne fazla o da aynı şekilde davranır. İlişkide kendinden emin ve ne istediğini bilen bir tavrı vardır.

  Kendilerine vakit ayırmayı çok severler ama çoğu zaman yalnız kalarak değil, partnerleri ile birlikte güzel bir ortamda yemek yemek, bir yerlerde bir şeyler içmek veya sessiz sakin bir yerde saatlerce oturmak bile onlara iyi gelebilir. Kendine vakit ayrılmayı seven bireylerdir. Bu yüzden belli dönemlerde yalnız kalmak isteyebilirler.

  İlgi görmeyi çok severler eğer ki herhangi bir soğukluk hissederlerse bu onlar için hiç iyi olmaz. Genel olarak eğlence seven kişilerdir. Sakin bir yaşamdan hoşlanmazlar. Partnerleriyle uyumlu geçiniyorlarsa onları mutlu etmek için ellerinden geleni yaparlar.

  Yay Burcu

  Yay burcu aşk hayatı konusunda en eğlenceli, ilgi çekici burçlardan biridir. Yay burçları yaşamı bir eğlence gibi algılarken, aşkı ve hayal kurmaya da bayılırlar. Espri yetenekleri gelişmiştir. Aşkta heyecan, ihtiras ve romantizm maceralarını sevmelerine karşın özgür ruhları yüzünden bir yere bağlanıp kalmak yay burcu için son derece sıkıcı olabilir. Yay insanı için gittiği yer ve yediklerinden çok, karşısında bulunan kişinin ne anlattığı ile ilgilenir. Bu yüzden sohbet etmeyi seven yapıya sahiptirler.

  Yay Burcuna Göre Aşkın Tanımı

  Yay burcu ateş grubunda, aşkı aşk olarak değil bir mücadele olarak görmektedir. Bu nedenle Yay burcu ilk defa birlikte olduğu kişiden etkilenmezse ilişkiye devam etmesi mümkün değildir. Birçok farklı konuya derinden ilgi duyan yay burcu âşık olduğu insanın da entelektüel olarak zengin olmasını tercih eder. Yay burçları genel olarak karşısındakinin ne hissedeceğini önemsemeden içinde ne varsa dışarıya vurabilir. Yay burcunun aşktan tek beklentisi eşine sadık kalmaktır. Ancak aşırı evcimen, dışarı çıkmak istemeyen ve çok kıskanç biriyle birlikte olması beklenemez.

  İlişkinin özgürlüğü sınırlama getirme durumu Yay burcu için kabul edilemez. Kendisine uyumlu birini bulduğu andan itibaren derin ihtiras ve sıcaklık ortaya çıkar. İlişkilerde zorlamaya gelemezler özgür takılmayı severler. Çok fazla sıkboğaz edildiklerinde ilişkiyi bitirmek isteyebilirler. Bu nedenle ilişkilerde rahat takılırlar.

  Yay Burcunun Aşk Hayatında Uyumlu Olduğu Burçlar

  Yay burcu ateş grubunda olan bir burçtur. Yay burçları Kova, İkizler ve Koç burçları ile uyumlu bir ilişki yaşayabilirler. Kendi gibi Yay burcu olan kişilerle olan ilişkilerinde benzerlik gösterdiklerinden sıkıcı olma ihtimali yüksektir. Çok fazla insan ile anlaşamazlar. Bu yüzden yay burcu insanları çoğu zaman yalnız kalabilmektedir.

  Burçlarınızı bilmiyorsanız burçlar sayfasını ziyaret ederek burç tarihlerinizi öğrenebilirsiniz.


  Bodrum Haber