logo

Basın mensupları,Başsavcısı Şükrü Arslan’ı ziyaret etti. 

Bodrum’da görev yapan basın mensupları, ilçenin yeni Başsavcısı Şükrü Arslan’ı makamında ziyaret etti.

HSK “Adli ve İdari Yargı 2018 Yılı Ana Kararnamesi” ile Bodrum’dan İzmir’e tayini çıkan Barış Duman’ın yerine atanan Vezirköprü Başsavcısı Şükrü Arslan, geçtiğimiz hafta yeni görevine başladı.

İlçede görevli yerel ve ulusal basın kuruluşlarının temsilcileri, Başsavcı Arslan’ı Bodrum Adliyesi’nde ziyaret etti. Basın mensupları ile sohbet eden Şükrü Arslan, daha önce tatil için hiç Bodrum’a gelmediğini ifade ederek, “Ben Bodrum’un havasının, denizinin, doğasının bu kadar güzel olduğunu bilseydim tatil tercihimi hep buradan yana kullanırdım. Bodrum’un havası çok güzel. Özellikle astım hastalarının yaşaması için çok uygun bir yer” dedi.

Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı Şükrü Arslan, ilçeyi gezerken insanların hoşgörüsü, mutluluğu ve hayvanlara karşı olan sevgisinin çok dikkatini çektiğini söyledi.

Bodrum’da görev yapan basın mensupları da adli makamlara yansıyan olaylarla ilgili haber takiplerinde bugüne kadar yaşadıkları bazı aksaklıkları anlatarak yeni dönemde Başsavcı Arslan’dan destek istediler. Basın mensupları Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı Şükrü Arslan’a yeni görevinde de başarılar dilediler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?