Güncel Haber

Gördükleri manzara karşında şok oldular

 

Kent Haber

 

Bodrum’da bir site içerisindeki evlerden birinde başlayan yangın, site sakinlerine korkulu dakikalar yaşattı. Yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülürken, yangın sırasında evde bulunan evin kedisi ise telef oldu.

Edinilen bilgiye göre akşam saatlerinde Bitez Mahallesi’ndeki bir sitede, Bülent ve Vildan Pala’nın yaşadığı evin yatak odasındaki klimada yangın başladı. Pala çiftinin evde olmadığı anlarda başlayan yangın, bir anda tüm odayı sardı. Çevre sakinlerinin 112 Acil Çağrı Merkezi’ne yaptığı ihbar üzerine, Bodrum İtfaiye Grup Amirliği, 112 Acil Sağlık, polis ve AYDEM ekipleri yangın ihbarı gelen siteye gönderildi. Yangını söndüren ekipler, yangın esnasında evde bulunan  kedinin ise öldüğünü gördü. Kedi evden dışarı çıkarılırken, evde de büyük çapta hasar oluştu.

Söndürme çalışmalarının sürdüğü esnada evlerine gelen Bülent ve Vildan Pala çifti ise gördükleri manzara karşında şok oldu. Gözyaşlarına boğulan Vildan Pala’yı komşuları sakinleştirdi.

Polis ve itfaiye ekipleri ise yangının çıkış nedeni ile ilgili inceleme yaptı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Hava sıcaklığını 3-4 dereceye düşmesi bekleniyor. 

Bodrum Muhabiri Hafta başından bu yana tüm yurdu etkisi altına alana soğuk hava Bodrum’da da etkili olurken, ilçede hava sıcaklığı...

Kapat