Güncel Haber

Yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu

 

Yaşamını Bodrum’da sürdüren 54 yaşındaki Hülya Meltem Mengi adlı vatandaş, yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu. Şahsın ilaç içmek suretiyle intihar ettiği düşünülüyor.

Edinilen bilgiye göre Omurça Mahallesi Mutlu Köy Sitesi’ndeki bir evde yaşayan Hülya Meltem Mengi’den birkaç gündür haber alamayan yakınları, evi kontrol etmek için çilingir yardımıyla kapıyı açtırdılar. İçeri giren yakınları şahsın kanepede hareketsiz şekilde yattığını, köpeğinin ise yanı başında durduğunu ve masanın üzerinde de boş ilaç kutuları olduğunu gördü. Haber verilmesiyle olay yerine gelen sağlık ekipleri, Mengi’nin yaşamını yitirdiğini tespit etti.

Polis ve Cumhuriyet Savcısının incelemelerinin ardından cenaze Muğla Adli Tıp Kurumu’na yollanırken, yakınları da gözyaşlarına boğuldu.

İlk yapılan inceleme ve araştırmalara göre son zamanlarda psikolojik sorunları olduğu öğrenilen Hülya Meltem Mengi’nin intihar ettiği düşünülüyor.

Kent Haber
Muhabir: Hamdi Yörür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yaşlıdır, unutur demeyin!

Yaşlılık döneminde ortaya çıkan unutkanlıkların dikkate alınması gerektiğini vurgulayan uzmanlar, "Özel olarak bu döneme ait olan ruhsal sorun bunamadır. Bu...

Kapat