Güncel Haber

“Bir an evvel Bodrum’a gitsem

 

Doğan Grubu Onursal Başkanı Aydın Doğan, hayatını Türkiye dışında sürdüreceği iddialarına, “Ben Anadolu’nun ortasından geldim. 82 yaşındayım, ama bugün ‘Cepheye git’ deseler giderim.” yanıtını verdi.

“YENİ BİR İŞ PLANIM YOK”

Doğan, yeni bir iş planının olmadığı, mevcut işleri çocuklarının sürdüreceğini ekledi: “Bir an evvel Bodrum’a gitsem, birkaç arkadaşımla otursam istiyorum. Biliyorsunuz, bizim yıllardan beri yaptığımız Rodos seferlerimiz var gazeteci arkadaşlarımla. Onu yapmak istiyorum. Yeni patronlar müsaade eder mi bilmiyorum.

Aydın Doğan, hayatını Türkiye dışında sürdüreceği iddialarıyla ilgili ise “Hayır, ben Türkiye dışında yapamam, yaşayamam. Ben Anadolu’nun ortasından geldim. Yurt dışına gidip de Türkiye’ye döndüğümde toprağı öpüyorum. 82 yaşındayım, ama bugün ‘Cepheye git’ deseler giderim. İki senedir yurtdışına gitmiyorum. Almanya’da matbaamız, işlerimiz var gitmiyorum. Kimseden saklı değil Londra’da otelim, evim var, kızlarımın eğitimi sırasında almıştım, ama gitmiyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Bodrumspor Sivas Belediyespor’u 2-1 mağlup etti.

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor Sivas Belediyespor’u 2-1 mağlup etti. Ligde düşme hattından kurtulmak isteyen...

Kapat