İlginizi Çekebilir

“Dilek Ağacı” sosyal sorumluluk projesi

 

Swissôtel Resort Bodrum Beach ve Çağdaş Holding tarafından geçtiğimiz yıl başlatılan “Dilek Ağacı” sosyal sorumluluk projesine bu yıl yeni kurumlar ve okullar da dahil oldu. Geçtiğimiz yıl Çamlık İlkokulu ve Çömlekçi İlkokulu’ndaki 52 çocuğun dileklerini gerçekleştirip, minikleri ve onların hayallerini gerçekleştiren iyilik meleklerini Fun Town Yahşi Park’da buluşturan Swissôtel Resort Bodrum Beach ve Çağdaş Holding, bu yıl Yukarı Mazı ve Yeniköy ilkokullarındaydı.

Yukarı Mazı İlkokulu ve Yeniköy İlkokulu’ndaki toplam 89 çocuğun dileklerini gerçekleştirmek için harekete geçen proje mimarlarına, TED Bodrum Koleji, Acıbadem Bodrum Hastanesi, Bodrunners ekibi ve Bodrum Belediyesi de destek oldu.

Swissôtel Resort Bodrum Beach  İnsan Kaynakları Müdürü Deniz Terzi, TED Bodrum Koleji Kurumsal İletişim Sorumlusu Nazdar Yaşar ve Kulüp Etkinlikler Koordinatörü Mehtap Şenel yaptıkları ortak açıklamada;  “Yukarı Mazı İlkokulu ve Yeniköy İlkokulu minikleri gerçekleşmesini istedikleri dileklerini birer mektup haline getirerek öğretmenlerine teslim ettiler ve onların dilekleri kurumlardaki ağaçlara asıldı. İyilik melekleri de birer dilek seçerek miniklerin hayallerini bir bir gerçekleştirmeye başladılar.

Hayallerine 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Fun Town’da kavuşacak olan minikler ise sabırsızlıkla bu günü bekliyor. Çünkü TED Bodrum Koleji’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği “TED Bodrum Koleji 23 Nisan Şenliği” bu yıl Fun Town Yahşi Park’ta gerçekleştirilecek ve minikler hayallerine onlara armağan edilmiş bu özel günde kavuşacak.
Geçtiğimiz yıllardan daha büyük daha eğlenceli olacak şenliğe yalnızca 89 çocuğumuz değil tüm Bodrum çocukları davet edilecek. Çocuklar müzik, resim, spor aktivitelerinden yarışmalara kadar seçip katılabilecekleri farklı oyun ve etkinlikler ile bayramı bayram coşkusunda yaşayacak; Dilek Ağacı Projemiz ile TED Bodrum Koleji Geleneksel 23 Nisan Şenliği çocuklarımız için unutulmaz bir anı olacak” dediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
“Öğretmenim, mikroskoba dokunabilir miyim?”

Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü destekleri ile iki öğretmen tarafından hazırlanan  "Öğretmenim, mikroskoba dokunabilir miyim?" projesi başlatıldı. Bodrum İlçe Milli...

Kapat