Muğla Haber

MİTSO’da Başkan yine Özer

 

MİLAS Ticaret ve Sanayi Odası’nda (MİTSO) 5 Nisan’da gerçekleştirilen seçimlerin ardından yeni yönetim ilk toplantısını yaptı. Yönetim kurulu üyelerinin oylarıyla Reşit Özer tekrar başkanlığa seçildi.

Seçimlerin sonuçlarının belirlenmesinden sonra MİTSO Meclisi ilk olağan toplantısını yaptı. En yaşlı Meclis üyesi Mehmet Yiğit tarafından açılan oturumda tek aday olan Mustafa Yüksel, oturuma katılan üyelerin oybirliğiyle tekrar Meclis Başkanlığı’na seçildi. Meclis başkan yardımcılıklarına Hayati Çorbacı ile Mustafa Turhan, meclis katipliğine ise Yasin Erol, yine oturuma katılan meclis üyelerinin oybirliğiyle seçildi. Meclis üyelerine teşekkür eden Yüksel, “Geçen dönemde uyumlu bir çalışma dönemi yaşamıştık. Aldığımız meclis kararlarının neredeyse yüzde 99’unu oybirliği ile almıştık. Bu dönemde de yine uyum içinde çalışmalarımızın süreceğine inanıyorum. Yeni dönemde de sizlerden yine tüm kararların oybirliği ile alınmasını istiyorum. Birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımız devam edecek. Yeni dönem için meclisteki arkadaşlarıma, yeni yönetim kurulumuza başarılar diliyorum” dedi. MİTSO’nun yönetim kurulu başkanlığına tekrar seçilen Reşit Özer de çok güzel ve seviyeli bir seçim dönemini geride bıraktıklarını belirterek, “MİTSO üyeleri büyük bir demokratik olgunluk içinde Odamız seçim sürecinin örnek gösterilecek bir şekilde tamamlanmasına çok büyük katkıda bulundular. Buradan tüm üyelerimize, bize güvenip yeniden bu göreve layık gören meclis üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra projelerimizi gerçekleştirmek için hiç durmadan yola devam edeceğiz. Yine birlik ve beraberlik içinde çok çalışarak üyelerimize, Odamıza ve Milas’ımıza güzel şeyler kazandıracağız” diye konuştu.

Oktay ÇAYIRLI / MİLAS (Muğla), (DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Milas’ta lavanta üretimi başladı

MUĞLA'nın Milas ilçesine bağlı Menteş Mahallesi'nde, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından, 1 dönümlük arazide lavanta yetiştirilmeye başlandı. Milas...

Kapat