Güncel Haber

İki ayrı kazada, Üç kişi yaralandı.

 

Bodrum’da gece saatlerinde meydana gelen 2 ayrı kazada, 3 kişi yaralandı. Yaralılar Bodrum Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Edinilen bilgiye göre Turgutreis-Bodrum Karayolu’nda süratli bir şekilde seyreden 34 AP 6587 plakalı otomobil sürücüsü, Bitez Dönel Kavşağı’na yaklaştığı sırada kavşaktaki adaya çıkmamak için ani fren yaptı. Metrelerce sürüklenen otomobil refüje çarpıp, kavşakta durabildi. Kazanın ardından iddiaya göre otomobil sürücüsü kaza mahallinden uzaklaşırken, araçta yolcu olarak bulunan Aytaç Çolak ise yaralandı. 112 Acil Sağlık ambulansına alınan yaralı, Bodrum Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Günün diğer kazası ise Güvercinlik-Bodrum yolunda yaşandı. İçerisinde 6-7 kişinin bulunduğu bir kamyonet virajda devrildi. Kazada yaralanan Emin Çoban ve Uğur Yalçın, sağlık ekiplerince Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

2 kazada yaralanan 3 yaralının da sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
ÇED gerekli değildir’ kararını iptal 

Muğla 2. İdare Mahkemesi, Akdeniz fokları ve Posidonia çayırları gibi koruma altındaki türlere ev sahipliği yapan Bodrum Tilkicik Burnu’ndaki kıyı...

Kapat