Spor Haber

Bodrum Basketbol, kupasını bugun havaya kaldıracak.

 

TÜRKİYE Kadınlar Basketbol Ligi’nde şampiyon olarak tarihinde ilk kez Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ne çıkan Kırçiçeği Bodrum Basketbol, kupasını bugun havaya kaldıracak.

TÜRKİYE Kadınlar Basketbol Ligi’nde şampiyon olarak tarihinde ilk kez Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ne çıkan Kırçiçeği Bodrum Basketbol, kupasını yarın havaya kaldıracak. Bitime 3 hafta kala şampiyonluğu garantilediği ligde sezonu 30 maçta 25 galibiyetle tamamlayan Bodrum ekibi, kupasına bugün saat 18.00’de Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda düzenlenecek törenle kavuşacak.

Ligde geçen sezon şampiyonluğu Play-Off’ta kıl payıyla kaçıran yeşil-beyazlılara kupayı Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu’nun vermesi bekleniyor. Kendilerine tüm sezon boyu destek olan taraftarını ve bu mutluluğu paylaşmak isteyen herkesi törene davet eden Başkan Yiğit Özmen, maddi, manevi yanlarında olan kurum ve kuruluşlara da katkılarından dolayı teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Bodrum Karadenizliler yayla şenliği düzendi.

Bodrum Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından Kızılağaç Mahallesi'nde yayla şenliği düzenlendi. Bodrum'da yaşayan Karadenizlilerin birlikteliğini geliştirmek amacıyla düzenlenen yayla...

Kapat