Güncel Haber

Tacizcinin Yakalandığı An Video Haber

 

Bodrum’da geçtiğimiz günlerde 12 yaşındaki bir erkek çocuğunu taciz eden bir şahıs, esnaf ve vatandaşlar tarafından yakalanıp dövülerek polise teslim edilmişti. Tacizcinin dayak yediği anların saniye saniye görüntülendiği videoya Kent Haber ulaştı.

5 Temmuz’da Kumbahçe Mahallesi Paşatarlası Halk Plajı’nda meydana gelen olayda denize giren 12 yaşındaki erkek çocuğunu taciz eden M.Ç. vatandaşlar tarafından takibe alındı. Çocuğa birkaç kez yaklaşmasının ardından çocuk bağırarak yardım istedi. Olaya müdahale eden çevredeki vatandaşlar yakalayıp döverek etkisiz hale getirdikleri tacizciyi olay yerine gelen polis ekiplerine teslim ettiler. Olayın ardından hastaneye kaldırılan şahıs tedavisinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Tacizcinin vatandaşlar tarafından yakalandığı anlar ve olay yerinde yaşananlar ise saniye saniye görüntülendi.

Görüntülerde olayın şokunu yaşayan annenin yaşadığı üzüntü dikkat çekerken, çevredeki bazı kadınların tacizciyi yakalayan vatandaşlara ve olay yerine gelen polislere tacizciyi öldürmeleri yönündeki ısrarlı telkinleri dikkat çekiyor. Topluluğu provake etmeye çalışan kadının ısrarına önce vatandaşlar daha sonra olay yerine gelen polis ekipleri “Biz katilmiyiz” şeklinde yanıt veriyor.

Görüntülerde, tacizci olay yerine gelen polisler taraftan kelepçelenerek olay yerinden alınarak götürülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Bakanlar Kimler

Bugün yemin ederek göreve başlayacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın akşam saat 21:00'de açıklayacağı kabine listesine Kent Haber ulaştı. Kent...

Kapat