Güncel Haber

Eskişehir’de bulundu

 

Bodrum’un Gümüşlük Mahallesi’nde 6 Temmuz günü çöp atmak için evden çıkan ve bir daha geri dönmeyen 25 yaşındaki işitme engelli Esra Dağ adlı genç kız, polis ekiplerince Eskişehir’de bulundu. Esra’yı kaçırdığı iddia edilen F.K. ise gözaltına alındı.

6 Temmuz Cuma günü saat 12.00 civarında çöp atmaya giden 25 yaşındaki işitme engelli Esra Dağ, eve bir daha geri dönmedi. Bunun üzerine telaşlanan ailesi, genç kadını her yerde aramaya başladı. Jandarmaya kayıp başvurusunda bulunan aile, kızlarının fotoğraflarını sosyal medyada yayınlayıp görenlerin kendilerine ulaşmalarını istedi. Aile, Esra’nın sosyal medya üzerinden tanıştığı cezaevi firarisi F.K. tarafından kaçırıldığını ifade etmişti.

Jandarma ve polis ekiplerinin yaptığı ortak çalışma sonucu Esra’nın F.K. tarafından Eskişehir’e götürüldüğü belirlendi. Bugün Esra Dağ ile F.K.’nın bulunduğu evi tespit eden polis ekipleri eve baskın yaptı. Yapılan baskında F.K. gözaltına alınırken Esra Dağ, emniyete götürüldü. Eskişehir emniyeti daha sonra Esra’nın bulunduğu bilgisini ailesi ile paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Bu Meclisten Başkan Çıkmaz!

Bodrum Belediye Meclis Toplantısı müdavimi olarak, herkese toplantılara katılmayı öneririm, en azından sıcak aylarda içerisi serin ,soğuk aylarda sıcak oluyor....

Kapat