Emlak

Seçkin İsimleri Buluşturmaya Devam Ediyor

 

Gayrimenkul sektörünün ‘kalite’ ve ‘güven’ ile anılan köklü markası MESA’nın 50 yıla dayanan deneyimi ile 

Bodrum’un en özel koylarından birinde hayata geçirdiği MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ, Arda Sayıner’in kurucusu olduğu İstanbul Gentelmen’s Society’nin misafirlerinin ağırlandığı rafine deneyimlerle dolu bir akşama ev sahipliği yaptı.

MESA tarafından yaklaşık 2 yıllık bir çalışma ile “en iyi”yi hayata geçirmek üzere tasarlanan MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ, rafine zevklere sahip centilmenleri ve hanımefendilerini bir araya getiren İstanbul Gentelmen’s Society’nin “Nature in Style” etkinliğine ev sahipliği yaptı. 21 Temmuz akşamı gerçekleşen etkinlik, Dr. Ender Saraç, Gökçe Atuk, Dr. Efekan Coşkunseven, Neslihan Işık, Banu Altay, Nuri Develi gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimlerini bir araya getirdi.

MESA adına ev sahipliği yapan Yiğit Boysanoğlu “İmza projelerimiz arasına girecek MESA Bodrum Demirbükü ile “en iyi”ye hayat vermeyi amaçlayarak yola çıktık. Deniz ile iç içe bu özel projemizin tasarımının merkezinde konfor bulunuyor. Sadece tasarımıyla değil, sağladığı hizmetler ile de farkını bir kez daha ortaya koyan projemizde böyle seçkin bir geceye ev sahipliği yapmaktan ve birbirinden değerli konuklarımızı ağırlamaktan büyük keyif aldık” dedi.

Gurme lezzetlerle dolu bir akşam yemeği ve kumsal ateşine eşlik edecek DJ performansının sunulduğu gecede davetlilere ayrıca MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesi hakkında da detaylı bilgi verildi. İstanbul Gentelmen’s Society’nin kurucusu Arda Sayıner geceye ilişkin “Gusto sahibi, detaylarla fark yaratan, yarışı kendisiyle olan ve kendisine değer veren erkeklerin buluşma noktası İstanbul Gentelmen’s Society’nin Bodrum’un en özel koylarından birinde yer alan MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ ev sahipliğinde gerçekleştirdiği Nature In Style etkinliğinde Bodrum’un en seçkin beyefendileri ve hanımefendilerini Bodrum’un en seçkin villa projesinde bir araya getirdik. Bu yazın Bodrum’daki en konsept buluşmasına imza attık” değerlendirmesinde bulundu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yangına karşı uyardı ve çöp topladı.

Bodrum Genç AKUT Öğrenci Topluluğu Cennet koyda piknikçileri yangına karşı uyardı ve çöp topladı. AKUT Bodrum ekibininden, Genç AKUT Öğrenci...

Kapat