Güncel Haber

Özmen, “CHP’nin İç Çatışmaları Bizi ilgilendirmiyor.

 

Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen ve partililer, 24 Temmuz Türk basınında sansürün kaldırılmasının yıl dönümünde ilçede görev yapan basın mensupları ile biraraya geldi.

Delfi Otel’de İlçe Başkanı Ömer Özmen ev sahipliğinde gerçekleşen davete, ilçede görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcilerinin yanı sıra Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı.

Basın mensuplarının bu özel gününü kutlayan İlçe Başkanı Ömer Özmen, “Bu özel günü bizimle paylaştığınız için ekibim adına sizlere teşekkür ediyorum. Gazeteciler günü ve basın bayramınızı tebrik ederim. Böyle hepinizi birlik ve beraberlik içinde görmek bizi her zaman memnun ediyor. Aramızdaki istişareleri daha da arttırırsak yaşadığınız sıkıntılarda bizlerin yapabileceği yardımlar olur. Bu konuda her zaman hazır olduğumuzu bilmenizi isterim” dedi.

Bodrum basını adına konuşan Zeki Özkeskin de Ak Parti’ye nazik davetinden dolayı teşekkür ederek “Bu vesilelerle bizler de biraraya geliyoruz. Bu yönde katkınız olduğu için teşekkür ediyoruz. Basın özgürlüğü çok önemli bir konu. Özgürlüklerin her zaman olmasını diliyoruz. OHAL de kalktı. Daha güzel günler olacak diye ümit ediyorum” diye konuştu.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un Sabah gazetesine verdiği röportaj ve beraberinde yaşanan tartışmalar ile ilgili görüşleri sorulan Ömer Özmen, “Bizim ilçe olarak çalışmalarımız var. Kendi iç dinamiklerimizde o çalışmalarımızı yapıyoruz. Ama başka partilerin kendi içlerindeki iç çatışmaları bizi o kadar da ilgilendirmiyor. Biz de Bodrum siyasetinde bizi ilgilendiren herşeyi takip edip ona göre kendi içimizde değerlendirmelerimizi yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yapımı devam eden yeni Devlet Hastanesi’nin yıl sonuna kadar kaba inşaatının biteceğini, önümüzdeki yıl sonu da açılışının yapılacağının bilgisini veren Özmen, Bitez Mahallesi’ne yapılan gençlik merkezinin de yılbaşından önce bitirileceğini aktardı. İlçedeki trafik yoğunluğuna da değinen Ömer Özmen, “Geçmiş yıllarda trafiği konuşuyorduk, hala trafiği konuşuyoruz. Acil tedbirler almazsak daha fazla konuşmaya devam edeceğiz. Daha önce ışıklandırma ile ilgili çalışmamız olmuştu. Belli bir rahatlama oldu ama o manuel müdahale ile yapılmıştı. Geçtiğimiz günlerde tali yollara da sensörler yerleştirildi. Güvercinlik’ten Turgutreis’e kadar karayollarının böyle bir çalışması devam ediyor. Sensörler dışında yapısal değişiklikler ile ilgili çalışmalar da yaz bitiminde yapılacak. Mevcut yolun maksimum verimde kullanılması sağlanacak. Ama bu yeteli değil. Çevre yolu ile ilgili 2 yıl önce başlattığımız bir çalışma var. Şu anda karayolları üzerinde çalışıyor, yer tespiti yapılıyor. Onun da aşamaları ilerledikçe basınla paylaşacağız. Çevre yolu trafiği çok rahatlatacaktır” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Evde büyük hasar oluştu. 

Bodrum’un Bitez Mahallesi’nde bir evde çıkan yangın söndürülürken, evde büyük çapta maddi hasar oluştu. Bergamut Caddesi üzerindeki bir arazi içerisindeki...

Kapat