Güncel Haber

5 Yıldızlı Otelde Gıda Zehirlenmesi

 

Bodrum’da 5 yıldızlı otelde yedikleri yiyeceklerden zehirlenen yaklaşık 30 kişi ilçedeki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Tedavileri tamamlanan hastalar taburcu edildi.

 

Edinilen bilgilere Torba Mahallesi’nde faaliyet gösteren 5 yıldızlı bir otelde akşam yemeği yiyen yaklaşık 30 müşteri, bir süre sonra rahatsızlanmaya başladı. Çağrılan ambulanslarla Bodrum Devlet Hastanesi ve ilçedeki özel hastanelere kaldırılan müşteriler, tedavi altına alındı.

Olayın ardından ilçedeki 112 ekipleri ve sağlık kuruluşlarına hazırlıklı olmaları yönünde uyarılarda bulunuldu. Vaka sayısının artmaması üzerine uyarı sabah saat 10.00 civarında geri çekildi. Çoğunluğu Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılan hastalar, tedavilerinin tamamlanmasının ardından taburcu edildi.

Öte yandan otelde çalışan bir grup personelin de bugün öğleden sonra saatlerinde Bodrum Devlet Hastanesi’ne gıda zehirlenmesi şikayeti ile başvuru yaptığı bildirildi.

Kent Haber

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Sorun CHP’li Belediyeler…

Son günlerde Bodrum gündeminde önemli yer tutan taksici esnafı ile UBER arasında yaşanan olaylar hakkında AK Parti Bodrum İlçe başkanlığından...

Kapat