Spor Haber

Bodrum’da yaşayacak.

 

İsveç’te oturan Türk asıllı top model Yasemin Chanella’nın menajeri Marcus Rosendahl, futbol hayatına Bodrum’da devam etmek istiyor. Bodrumspor Store’de Bodrumspor formasıyla poz veren ikili, amatör de olsa takım bulmaları halinde Bodrum’da yaşayacak.

 

İsveç’te 3 futbol takımında 9 yıl forma giyen 26 yaşındaki forvet Marcus Rosendahl, model Yasemin Chanella ile sık sık geldiği Bodrum’da futbol oynamak için takım arıyor. Amatör de olsa takım bulursa Bodrum’a yerleşeceğini söyleyen Rosendahl, “Yıllardır Türkiye’ye geliyorum. İstanbul ve Türkiye tarihini araştırıyorum. Yasemin de yaz aylarında burada modellik yapıyor. Para benim için ikinci planda. Takım bulursam sürekli burada yaşayacağız” dedi.

Rosendahl ile Bodrumspor Store’de Bodrumspor bayrağıyla poz veren Chanella da, “Marcus çok iyi bir futbolcu. Burada bir takımda oynamak istiyor. Oynadığı takıma güç katacağına inanıyorum. Bodrumspor olmasa bile amatör kulüp de olabilir” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Bodrumspor,berbere kaldı. 

Yeni sezon hazırlıklarına Afyonkarahisar kampında devam eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor, ilk hazırlık karşılaşmasında Yeni Altındağ Belediyespor ile golsüz berbere kaldı....

Kapat