Güncel Haber

MOST Bodrum Turnuvası

Geleneksel hale gelen MOST Bodrum Turnuvası, 9-12 Ağustos tarihlerinde Yalıkavak Marina’da ünlü isimlerin de katılımıyla gerçekleşiyor. Bu yıl 3.’sü düzenlenecek olan ve ülkemizde sportif balıkçılığın en önemli adreslerinden olan MOST Bodrum Turnuvası’na 50 sportif balıkçı teknesi ve 450 yarışmacı katılacak.

Geçtiğimiz yıl gerçekleşen turnuvada tutulan 116 kiloluk Orkinos ile “Türkiye Turnuvalar Rekoru” kıran MOST Bodrum, bu yıl da 4 gün sürecek heyecan dolu bir mücadele için hazırlıklarını tamamladı. Aralarında Yalıkavak Marina ve Kılıç Holding’in de olduğu çok sayıda firmanın sponsorluğunda gerçekleşecek olan turnuvaya ünlü isimlerle birlikte çok sayıda sporsever katılacak.

Bu yılki turnuvaya katılması beklenen Turgut Konukoğlu, Gökhan Çarmıklı, Erkut Soyak, Sinan Kosif, Berent Akdemir, Burhan Çavuşoğlu, Murat Aslan, Mekin Gözen, Necmettin Yay, Erim Bener, Can Özer, Serdar Günseren ve Sinan Kuran gibi iş dünyasının önde gelen isimleri en büyük büyük balığı yakalamak için yarışacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Operasyonda gözaltına alınan 3 kişiden, 2’si tutuklandı. 

Polis ekipleri, Bodrum’da gençleri ve çocukları uyuşturucu maddeye alıştırdığı iddia edilen bir şahsın evinde uyuşturucu partisi düzenlendiği sırada baskın yaptı....

Kapat