Güncel Haber

Operasyonda gözaltına alınan 3 kişiden, 2’si tutuklandı. 

 

Polis ekipleri, Bodrum’da gençleri ve çocukları uyuşturucu maddeye alıştırdığı iddia edilen bir şahsın evinde uyuşturucu partisi düzenlendiği sırada baskın yaptı. Operasyonda gözaltına alınan 3 kişiden, 2’si tutuklandı.

Bodrum Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerine Konacık mahalle sakinlerinden birçok vatandaşın yaptığı ihbarlar sonucunda S.Ü. isimli şahsın bonzai maddesi bağımlısı olduğu, Konacık Mahallesi’ndeki gençleri ve çocukları bonzai maddesine alıştırdığı, gençleri ve çocukları uyuşturucu madde alış verişinde kullandığı şeklinde bilgi aldı.

Ekipler, yaptıkları çalışma neticesinde S.Ü. isimli şahsın evine operasyon yaptı. Operasyon neticesinde S.Ü. ile birlikte S.Ü.’nün kardeşi V.Ü. ve F. Ç. isimli şahıslar bonzai maddesinin kullanıldığı uyuşturucu partisi yaparken suçüstü yakalanıp gözaltına alındı. İkamet aramasında bir miktar bonzai maddesi ele geçirildi.

Emniyette işlemleri tamamlanan 3 kişi adliyeye çıkarıldı. Tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edilen şüphelilerden S.Ü ve F.Ç. isimli şahıslar tutuklandı. V.Ü. isimli şahıs ise adli kontrol kararı ile serbest bırakıldı.

Kent Haber

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Oto galeriden otomobil çalan hırsızlar

Oto galeriden otomobil çalan hırsızlar, Milas polisinin çalışmasıyla plaka ve şase numarasını değiştirdikleri çalıntı araçla birlikte Manisa’nın Kula ilçesinde yakalandı....

Kapat