Spor Haber

Katamaran Yarışları

 

8-9-10 Ağustos tarihlerinde, 25 adet katamaran katılımıyla gerçekleşecek Lagoon Rally-2 katılımcılarını bu yıl büyük sürprizler bekliyor.

 

Güneş, eğlence ve yelkenle geçecek bu üç günde, yeni yerler keşfederken aynı zamanda Lagoon ailesinin diğer üyeleri ile tanışma, sohbet etme imkanı sunan ve hoş anılarla yeni dostluklar kazandıran rallinin bu yıl ilk rotası, 8 Ağustos Çarşamba günü, Nikki Beach Bodrum Restaurant & Beach Club.

Lagoon Rally-2 katılımcılarını, Torba bölgesi sahilinde yer alan Nikki Beach Bodrum Restaurant & Beach Club’da Ege’nin turkuaz sularıyla buluşmanın ardından happy hour, akşam yemeği ve eğlenceli aktiviteler bekliyor. 9 Ağustos Perşembe günü ise Lagoon tutkunları 16 millik keyifli rotanın ardından, Bodrum ‘un en özel ve Ege kıyılarının değerli yaşam projelerinden biri olan Kaplankaya’da demirleyecek. Ege’nin berrak suları ve kendine özgü doğasıyla Kaplankaya, Lagoon dostlarına benzersiz bir atmosfer sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Kocadon’la Yıldızımız Barışmayacak.

Magazinel gazeteci (!) Ayşe Özyılmazel, Bodrum Belediyesi'ne ve Başkan Kocadon'a fena taktı! Daha önce Bodrum'u pek çok kez köşe yazılarına...

Kapat