Güncel Haber

“Bodrum Kafası” Ne demek?

 

MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ’nde Her Boyutuyla Bodrum Sohbeti 

 

Gayrimenkul sektörünün ‘kalite’ ve ‘güven’ ile anılan köklü markası MESA’nın 50 yıla dayanan deneyimi ile 

Bodrum’un en özel koylarından birinde hayata geçirdiği MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ, Şah Yaycı ve özel konuğu Levent Erden ile “Bodrum Kafası” etkinliğine ev sahipliği yaptı.

MESA tarafından yaklaşık 2 yıllık bir çalışma ile “en iyi”yi hayata geçirmek üzere tasarlanan MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ, Şah Yaycı’nın özel konuğu Levent Erden ile doğa, deniz ve Ege yaşamına dair ve İtalyan mutfağından leziz tatlarla dolu bir geceye ev sahipliği yaptı. 4 Ağustos akşamı gerçekleşen etkinlik iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimlerini bir araya getirdi.

MESA adına ev sahipliği yapan Yiğit Boysanoğlu “MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ ile MESA olarak imzamızı ülkemizin gözbebeklerinden biri olan Bodrum’a da atıyoruz. Bodrum projemizle Cennet Koyu’na komşu eşsiz bir konumda doğanın sükuneti, denizin berrak suları ve huzur veren seslerin eşliğinde tasarımının merkezine konforu alan akustik bir yaşamı vaat ediyoruz. Bodrum’un konuşulacağı “Bodrum Kafası” gecesine ev sahipliği yapmaktan ve birbirinden değerli konuklarımızın da katılımıyla Bodrum sohbeti gerçekleştirmekten büyük keyif aldık” dedi.

“Bodrum Kafası” etkinliğinde arya sesleri ve keyifli sofralarda sunulan İtalyan mutfağından lezzetli tatlar eşliğinde Şah Yaycı ve özel konuğu Levent Erden ile davetliler Bodrum’un dünü ve bugünü üzerine sohbet ederken Bodrum’un geleceği olan MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesi hakkında da detaylı bilgi aldı. Şah Yaycı geceye ilişkin “Güzel bir Bodrum akşamında konuğum Levent Erden ile Bodrum’da akustik bir yaşamı vadeden bu çok özel projede Bodrum’u konuştuk. Bodrum ruhuna uygun olarak hayat verilen MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ’nde seçkin konuklarımız ile keyifli bir gece geçirdik” dedi.

MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ:
Bodrum’un en özel koylarından birinde seçkin bir yaşam

Bulunduğu doğal coğrafya ile sınır gözetmeksizin bütünleşen, denize sıfır konumu ve konforun tasarıma dönüştüğü tüm ayrıntılarla Private Luxury bir yaşam konsepti sunan MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesi 3 farklı villa tipi, geniş terasları ve yemyeşil bahçeleriyle 6 farklı rezidans ünitesinden oluşuyor. 2+1’den 5+1’e kadar 210 rezidans, 5+1 ve 6+1 tiplerinde 50 villa ve butik bir oteli bulunan projenin dairelerinin büyüklükleri 118 ile 520 metrekare arasında değişiyor.

Çok özel koyu ile mavinin, yeşilin, denizin ve ormanın dinginliğini tüm yıl boyunca yaşamanın mümkün olabileceği MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesinde ulaşılabilecek en yüksek konfor ile teknoloji, kalite, hacim, yaşam ve sosyal olanaklar Mesa kalitesiyle sunuluyor.

MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ projesinde günün her anında yaşamı kolaylaştıran asistan hizmetleri, aktivite takvimi hazırlanması, restoran rezervasyonlarının yapılması, proje sakinlerine özel karadan ve denizden ulaşım hizmetleri ve sporlarını bir eğitmen eşliğinde yapmayı tercih edecek MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ sakinlerine proje kapsamında personal trainer hizmeti bulunuyor.

Projede çocukların hayal dünyasını beslemek, mutlu ve güvenle büyümelerini sağlamak için de her detay düşünüldü. Ağaç evler, parklar, uzman eğitmenler eşliğinde miniklerin keyifli zaman geçirebilecekleri çocuk kulübü gibi eğlence durakları, MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ’nün küçük ev sahiplerini bekliyor.

Bodrum Merkez’e 10 dk, Torba’ya 3 dk, Göltürkbükü’ne 8 dk ve Yalıkavak’a 15 dk mesafede yer alan MESA BODRUM DEMİRBÜKÜ Milas-Bodrum Havaalanına ise sadece 35 dakika uzaklıkta ve Bodrum’un en büyük marinaları olan Yalıkavak Marina 13 deniz mili, D-Marin Turgutreis 19 deniz mili, Milta Bodrum Marina 30 deniz mili uzaklıkta yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Bencik’e okçuluk tesisi

MUĞLA Büyükşehir Belediyesi tarafından Yatağan ilçesinin Bencik Mahallesi'nde yapımı tamamlanan halı saha ve okçuluk tesisi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Muğla...

Kapat