Güncel Haber

3 kişi yaralandı. 

 

Bodrum’da bir forkliftin karşı şeride geçip hafif ticari araçla çarpıştığı kazada 3 kişi yaralandı.

 

Kaza bugün öğle saatlerinde Yalıkavak-Gündoğan yolunda yaşandı. Yalıkavak’tan Gündoğan istikametine seyreden bir forklift, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu refüjü yıkarak karşı şeride geçti.

O esnada karşı istikametten gelen hafif ticari araç, önce forklifte çarptı, ardından şarampole düştü. Kazada, hafif ticari araç sürücüsü Kenan Korkut ve araçta yolcu olarak bulunan Engin Bayzit ile forklift sürücüsü Serhat Eskin yaralandı.

Yaralılar ambulanslara alınarak ilçedeki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Bacağından ve vücudunun çeşitli yerlerinden ağır yaralanan forklift sürücüsü Eskin, ilk olarak Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede tomografi cihazının çalışmadığının bildirilmesi üzerine yaralı ilçedeki özel bir hastaneye kaldırılarak tedavisine orada başlandı.

Kazanın ardından Gündoğan-Yalıkavak yolunun tek şeridinde trafik akışı tamamen durdu. Polis ekiplerinin incelemesinin ardından kazaya karışan araçlar yoldan kaldırılmasıyla trafik akışı normale döndürüldü.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Kazada bir kişi yaralandı. 

Bodrum’da bir motosiklet ve hafif ticari aracın karıştığı kazada bir kişi yaralandı. Kaza, bugün öğleden sonra Torba Kaynar Kavşağı’nda yaşandı....

Kapat