Spor Haber

Menemen Belediyespor ile karşılaştı…

 

Bodrum Belediyesi Bodrumspor Afyonkarahisar kampının dördüncü hazırlık maçında Menemen Belediyespor ile karşılaştı…

Yeni sezon hazırlıklarını Afyonkarahisar kampında sürdüren B.B.Bodrumspor, kamptaki dördüncü hazırlık maçında Kocatepe Spor Kompleksinde Menemen Belediyespor ile karşılaştı. Karşılaşma Menemen Belediyespor’un 3-2 üstünlüğü ile tamamlandı. Karşılaşmada ilk gol ikinci dakikada Menemen Belediyespor’dan Ali Özgün’ün ayağından geldi. B.B.Bodrumspor yediği golden sonra rakip kalede ataklarını sıklaştırırken, dakika 37’de Muhammet Aran, dakika 44’te ise Batuhan Ayvaz’ın golleriyle 2-1 öne geçti. İlk yarısı 2-1 B.B.Bodrumspor’un üstünlüğü ile biten karşılaşmanın ikinci yarısına 9 oyuncu değişikliğiyle başlayan B.B.Bodrumspor, dakika 52’de Serhat Baştan ve dakika 84’te Vedat Erçin’in gollerine engel olmayarak sahadan 3-2 mağlup ayrıldı. B.B.Bodrumspor’da Şaban’ın bir şutu direkten dönerken, Harun Kavaklıdere’nin attığı gol ise tartışılan bir ofsayt kararıyla geçersiz sayıldı.

B.B.Bodrumspor Afyonkarahisar kampının beşinci hazırlık maçında 14 Ağustos Salı günü Manisa Büyükşehir  Belediyespor ile karşılaşacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Çocuk istismarına hayır

Çocuk istismarına dikkat çekmek için Bodrum'da çocuk şenliği düzenlendi. Çocuk istismarlarına hayır demek ve ebeveynleri bilinçlendirmek amacıyla, Saadet Öğretmen Çocuk...

Kapat