İlginizi Çekebilir

Bodrum Marina’yı ziyaret ettiler.

 

LÖSEV ile birlikte Ankara, Tekirdağ, Denizli, Kırıkkale, İzmir gibi çeşitli illerden aileleriyle gelen, Bodrum Turgutreis’te bulunan LÖSEV Otelinde konaklayan çocuklar, 9 Ağustos 2018 Perşembe günü Milta Bodrum Marina’yı ziyaret ettiler.

 

11 çocuk ile 12 yetişkinin katıldığı etkinlikte, Marinanın yetkin personeli tarafından,  Marina’cılık hakkında, mavi bayrak hakkında bilgiler verildi ve Önbüro ofis işlemlerini gözlemlediler.

Marina tekne misafirlerimizden “Tutkum” ve “Cape Horn” teknelerinin desteğiyle, çocuklar yelkenlilere binerek, nasıl kullanıldığı hakkında bilgi edindiler.
Marinanın ehli liman personeli tarafından marinacılığın olmazsa olmazlarından halat ipinin nasıl bağlandığını öğrendiler.

Bodrum Deniz Kurtarma botlarıyla kısa bir liman içi gezdirme turu yaptırdığımız çocuklarımız moral ve motivasyon depoladılar.

İlk defa geldikleri Milta Bodrum Marina ziyaretinden keyif alan çocuklara, hediyeleri dağıtıldıktan sonra öğle yemeği ikram edildi, yeni nesil çocuklarımızın büyüyünce marinacı olmak istemeleri keyifli anlara sahne oldu.

Farkındalığı arttırmak adına her yıl yapılması planlanan etkinliğin ilk organizasyonunda Milta Bodrum Marina’yı ziyaret etmekten ve aldıkları mini eğitimden  çok mutlu olduklarını dile getirdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Bodrum’da Hesap Çılgınlığı

Türkbükü Mahallesi’nde bulunan bir restoranda yemek yiyen 5 tatilci 4 bin 329 liralık hesap ödeyince günün konusu oldu! Söğüş havucun 35,...

Kapat