Emlak

“Siz Buna Değersiniz!”

 

Bodrum’da proje geliştirme alanında marka isimlerden biri olan Murat Önder önderliğinde kurulan Çınar Elite Yapı, her projesinde yeni bir farklılığa imza atmayı ilke ve standartı olarak kabul etti.  Elite Yapı, Bodrum mimarisine sadık kalınarak, doğa ile iç içe tasarlanan projeleriyle hem yurtiçinde hem yurtdışında yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı.

Dünyanın gözbebeği Ege’nin incisi Bodrum Ortakent’de  Soul Of Bodrum  ismiyle hayata geçiren Çınar Elite Yapı, toplamda 45 milyon liralık yatırımla sektörün hızla büyüyen markaları arasına girdi.

Gayrimenkul sektöründe “güvenilirlik ve yeni bakış açıları” yönünde atılan adımlara öncülük eden Çınar Elite  Yapı, “Siz Buna Değersiniz!” anlayışıyla her bir projesinde tasarımından şantiye aşamasına; teknik ekibinden yönetimine kadar titizlikle çalışıp, hazırlanarak sonuca başarı ile ulaşmanın mutluluğunu yaşatıyor.
Bodrum’un en güzel ve uzun sahil şeridine sahip Ortakent’te tam donanımlı, mekanik ve teknik olarak en iyi malzeme, en kaliteli işçilik ve en özel tasarımlarla proje inşa eden Çınar Elite Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Önder, Soul Of  Bodrum projesinde bilinen mekân algısını değiştirdi. Bunu yaparken kendisini ne doğadan ne de modern öğelerden ayrıştırmadı.

BİRİNCİ KALİTE ÜRÜN, DÖRT MEVSİM RESİDANS HİZMETİ 

Tüm projelerde kullanılan ürünlerin birinci kalite olduğuna dikkat çeken Önder, “Residences & Otel konsepti ile hizmet verecek olan Soul Of Bodrum Projemizde ev sahiplerimiz, kendi özel plajlarında huzurla tatillerini yaparlarken, otelimizin sağladığı konfordan da diledikleri zamana faydalanabilecekler. Bu projemizde son kalan 2 villamız haricindeki tüm evlerimizin satışını gerçekleştirmekten de mutluyuz.

Soul Of Bodrum projemizin hemen yanında denize sıfır, 40 metre cepheli 12 residences, 12 müstakil villadan oluşan Pearl Of Bodrum projemizin tasarımına başladık. Soul Of Bodrum’da hayata geçirdiğimiz ne varsa Pearl Of Bodrum’da da aynı kalite ve hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Bu projemizin satışına projelendirmemiz bittiğinde başlayacağız.” dedi.

Bunun yanı sıra konutların yaz kış oturuma uygun olduğunun altını çizen Murat Önder, Bodrum Ortakent  doğasıyla, iklimiyle, sayısız temiz koylarıyla, içerisinde barındırdığı çok büyük tarihle, güzel halkıyla, coğrafi yapısı ile ülkenin ve avrupa’nın incisidir.

Dolayısıyla, Bodrum’da yapılan başta emlak ve diğer yatırımların çok doğru yatırımlar olduğunu düşünüyorum.

Çınar Elite Yapı A.Ş. olarak ben ve tam bir Bodrum sevdalısı olan ortağım Fatih Efe (Efe Mühendislik) ile bodrum ve çevresinde yapacağımız her projede ekolojik  düzeni ve doğayı koruyarak ve Bodruma yakışan şekilde yapmayı gayret göstereceğimizi biliyoruz. Günümüzdeki projeler minimalist tasarıma sahip, kullanım alanı ferah ama kompakt yaşam alanlarına doğru yöneliyor. Biz de buradan yola çıkarak, projelerimizde proje sahiplerinin hem denizin tadını çıkarabilecekleri, residences hizmetlerinden faydalanabilecekleri, evlerine gelmeden önce istedikleri anda evlerine bulundukları yerden mevsimine göre ısıtma veya soğutma komutu verip, suyuna, elektriğine müdahale edebilecekleri akıllı bir sistemi projemize dahil ettik. Ev sahiplerinin kendi zevklerine göre malzeme kullanmalarını, renklere kendilerinin karar vermelerine olanak sunduk.
Kasım 2017 tarihinde start verdiğimiz, 15 Temmuz 2018 de Denize sıfır Butik otelini  açacağımız, Aralık 2018 tarihinde teslim etmeyi hedeflediğimiz ‘’Soul Of Bodrum’’ projemize değerli müşterilerimizin ve kıymetli emlak sektöründen arkadaşlarımızın yüksek ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etmeyi borç biliriz. Ekim 2018 tarihinde de başlayacak olan, Denize sıfır ‘’Pearl Of Bodrum’’ projemiz Ortakent Yahşi de değerli müşterilerimize sunulacaktır. ” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Denizden yüzerek gelip tekneyi çaldı…

Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da bulunan çalıntı teknenin Tuzla'daki marinadan çalınma anlarının görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde tekneyi çalan kişinin denizden yüzerek gelip...

Kapat