Güncel Haber Mustafa Gündoğ Yazarlar

Tehdit Altındayım !

Bilemedim Emin Palalı abi, yazdıklarımın seni bu kadar kızdırıp bardağı taşıracağını, affet beni. Yol yordam bilemedim seni üzdüm galiba. Ama sen büyüksün affedersin, affetmek büyüklüğün şanındandır.

Reel sektörün öncülerindensin, elbette iş dünyasında yatırımcının hakkını savunacaksın. Hata yaptım be abi, senin bu kadar kızacağını bilseydim yapmazdım. Kabahat benim tabi ki, yazdıklarımı önceden sana onaylatmadığım için.

Koca, koca işler yapıyorsun, Allah daha çok versin gözüm yok, işini yaptığın yatırımcılarda memnundur elbet.

Sen büyüğümsün,  öğreteceksin bu işleri bana, gerektiğin de bu yaptığın gibi kulağımı çekeceksin. Hatamı milletin içinde yüzüme vurmadığın için, ayrıca sana teşekkür etmeliyim.

Emin Palalı Abi

Bilirim yaparsın, ne olur benimle ilgili bildiklerini, bir yerde anlatma, rezil olurum sonra.

Kabiliyetsiz olduğum için, bir işte dikiş tutturamadım, ne yapayım, cuma günleri caminin kapısına gidip dileneyim mi? Senin gibi eş, dost, ahbap üç beş kuruş veriyor arada bir, geçinip gidiyoruz.

Söyleme kimseye abi Mehmet Kocadon sayesinde evime ekmek götürdüğümü, aç sefil sokaklarda dolaşıp, fırınlarda sabahlarken elimden tutup adam ettiğini kimselere. Gaflette bulundum, anlık oldu her şey, bir daha yapmam.

Bilirim kimseye benzemediğini, çok sert adamsın kırıverirsin kemiklerimi. Öyle ulu orta yazma abi bunları maazallah başıma bir şey gelir, senden bilirler sonra.  İstemem müşküle düşmeni.

Elimden tut abi, insanlık öğret. İş nasıl alınır, nasıl yapılır, kimlerle oturulur kalkılır, para nasıl kazanılır.

Allahtan, adımın, soyadımın baş harflerini küçük yazmışsın da, ne kadar işe yaramaz olduğumu hatırlatmışsın be abi. Küçük bir hata var yazında abi, Kocadon’ un “K” harfini küçük yazmışsın, istemeden olmuştur biliyorum, yoksa sen Kocadon’u benimle aynı kategori de tutmazsın.

Yazında, “Yalova Kaymakamı” diyorsun estağfurullah abi, ne haddime kaymakamlık falan, ben senin gibi mürekkep yalamış adam değilim ki.

Evet abi azdan az, çoktan çok gider, ben bu kiloyla fazlalarımdan kurtulmak istiyorum. Söz, tez zamanda fazla kilolarımı vereceğim, sen zahmet edipte, azda olsa benim yüzümden kilo vermeyesin.

Sen belgesiz bilgisiz konuşmansın abi, bana bir şans daha ver ne olursun.

Demek isterdim ama maalesef diyemiyorum.

Sosyal medyada yazdıkların hakkında Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığına, Suç duyurusunda bulundum. Artık hakkımda ne biliyorsan mahkemede anlatırsın. Bende, senin ne bildiğini bu sayede öğrenmiş olurum.

Yazdığın yazı belki fazla okur bulamamıştır, buradan yorumsuz paylaşarak kamuoyunun bilgisine sunuyorum. Herkes her şeyi bilsin. Hatta açıklamak istediklerini, sosyal medyaya yaz veya basın toplantısı yap, bana da haber ver, yayınlayayım.

Herkes merak etmiştir Emin Palalı kim diye, biraz merak edin ya da araştırın. Sırası geldiğinde, EMİN olun yazılarımda yerini alacaktır.

Size bir ip ucu vereyim linki tıklayınız

3 Replies to “Tehdit Altındayım !

  1. Susurluk kazasına benzedi. Kamyona çarptılar ne ilişkiler ortaya döküldü. Şimdide ufak bir dokunma ile gizli ittifaklar, illegal ilişkiler çorap söküğü gibi geliyor. Ticaret Odası inşaatında verdiği rüşvet kadar kar edemeyen BÜYÜK YATIRIMCI önce saklandığın ininden çık piyasa borçlarını öde sonra MUSTAFA GÜNDOĞ’ a laf yetiştir.

  2. emin palalı önce saklandığın ininden çık piyasa borçlarını öde, sonra MUSTAFA GÜNDOĞ’ a laf yetiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
90 personelle huzur uygulaması

Bodrum’da jandarma ekipleri yaklaşan Kurban Bayramı öncesi 90 personelle huzur uygulaması gerçekleştirdi. Bodrum İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı...

Kapat