Güncel Haber

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, kaza geçirdi. 

 

Özmen Bayram Namazından sonra sabah saatlerinde, kurban kesim yerine doğru aracı ile seyir halindeyken Bodrum-Milas Kara yolu Mümtaz Ataman Kavşağı yakınlarında başka bir araç ile çarpıştı. Kazada çarpışmanın şiddetiyle savrulan araçta bulunan 2 kişinin hafif şekilde yaralandığı öğrenildi. İlçe Başkanı Ömer Özmen’in ise kazayı hafif sıyrıklarla atlattığı bildirildi.

Yaralanan şahıslar Bodrum Devlet Hastanesinde tedavi altına alınırken, kazaya karışan araçlar Trafik Polislerinin olay yeri incelemesinin ardından yoldan kaldırıldı.

AK PARTİ’DE BAYRAMLAŞMA BULUŞMASI… 

Ak Parti Bodrum İlçe Teşkilatı da, Kurban Bayramı’nın ilk günü bayramlaşma törenini gerçekleştirdi.

Sabah saatlerinde talihsişz bir kaza geçiren İlçe Başkanı Ömer Özmen’in ev sahipliğinde yapılan bayramlaşma törenine İl Başkanı Kadem Mete, Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan ile çok sayıda partili katıldı.

Partililerin Kurban Bayramı’nı kutlayarak sözlerine başlayan İl Başkanı Kadem Mete, “Biz kendi başarımızdan ziyade karşı tarafın yanlışlarını, eksikliklerini kendimize artı değer olarak katarak, yerel seçimlerde daha önceden gösterdiğimiz başarının çok daha üzerinde başarı gösterir ve istediğimiz başarıyı elde ederiz” diyerek, partililer tarafından yerel seçimlerde Bodrum adayı ile ilgili sorulan soruya şu yanıtı verdi:

“Türkiye’nin her tarafında bütün partililer aynı zamanda adaylarını açıklıyorlar. Genel merkezde çıkıyorlar ve adaylar aynı anda açıklanıyor. Biz ayrı bir cumhuriyet miyiz? Böyle bir baba yiğit varsa çıksın adaylığını açıklasın. Ak Parti genel merkezi adayını açıklamadan, ilçe başkanının veya il başkanının benim adayım şudur demesi mümkün değildir. Ama talep şu; yarışa biraz daha erkenden başlayalım. Ben de diyorum ki resmi açıklama yapmak zorunda değilsiniz ama çalışmanızı yapın. Kim tutuyor elinizi? Örneğin Bodrum teşkilatı birini aday yapmayı kafaya koyduysa, bu isim hakkında bir mutabakat varsa, bu adam da evet diyorsa siz alttan alta o adamı piyasaya tanıtın. O adamı toplantılarınıza çağırın, danışmanmış gibi gösterin, konuşma yaptırın, divana oturtturun. Bir şekilde adamın çalışmasını başlattırın. O adama da deyin ki; sen alttan alta meclisini oluşturmaya başla. Bunu teşkilat yapabilir. Ama resmi olarak genel merkezin belirlediği takvimden önce öterse, vakitsiz öten horozun başına gelen o arkadaşın başına gelir.”

Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan da sözlerine tüm partililerin Kurban Bayramı’nı kutlayarak başladı. Gökcan, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi:

“Muğla’dan 3’üncü milletvekilini çıkarmayı çok isterdik. Milletvekili olduktan sonra da 3’üncü milletvekilinin ne kadar kıymetli ve önemli olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Muğla coğrafya olarak çok dağınık ve zor bir il. 2 milletvekilinin yetişmesi çok zor. 7 milletvekili olduk ama iktidar partisinden 2 milletvekiliyiz. Muhalefet partilerinin 5 milletvekili var, onlar oturuyor, iktidar partisinin 2 milletvekili çalışıyor, koşturuyor. Öyle olunca sorumluluğumuz çok fazla. Rabbim güzel hizmetler etmeyi nasip eylesin. Tabi ki mazeretimiz yok, çalışacağız, koşturacağız” dedi.

Kent Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Sızlayan dişler bayramda kabusunuz olmasın

Bayram ziyaretlerinde diş ağrısı yaşamak istemiyorsanız, diş ipi kullanmayı ihmal etmeyin. Kurban Bayramı'nda et ve tatlı tüketiminin artması ile birlikte...

Kapat