Güncel Haber

Annesi Huriye Başaran için Bodrum’da mevlit okuttu. 

 

Bodrum siyaset ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden Asım Başaran, geçtiğimiz hafta yaşamını yitiren annesi Huriye Başaran için Bodrum’da mevlit okuttu.

Yıllarca MHP Bodrum İlçe Başkanlığı yapan, Turkish Sea Lines feribot işletmesinin sahibi işadamı Asım Başaran’ın annesi Huriye Başaran geçtiğimiz hafta hayatını kaybetmişti. Memleketi Trabzon Sürmene’de toprağa verilen Huriye Başaran için Bodrum Tepecik Camii’nde mevlit okutuldu, lokma dağıtıldı.

Mevlit ve taziye programına Asım Başaran’ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu, MHP Eski Milletvekili Hayrettin Özdemir, İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz, iş insanları Saffet Çebi, Alptekin Polat, Necati Çakır, Begüm Doğlu ve Selim Tekbirlik, Bodrum Belediyesi Bağımsız Meclis üyeleri Hülya Aşkın, Mustafa Paşalı, Mustafa Dağdelen ile Kent Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Oğuz Poyraz ve Asiye Poyraz’ın da aralarında olduğu çok sayıda kişi katıldı.

Duygularını Kent Haber’e aktaran Asım Başaran, “Bir insanı hayatı içerisinde menfaatsiz, çıkarsız, karşılıksız sevebilecek yegane varlığın anne olduğunu bir kere daha öğrenmiş bulunuyorum. Bu vesileyle annelerin yerinin ne kadar kıymetli olduğunu da idrak etmiş bulunuyoruz. Annemizin Kur’an okunmasına iştirak eden iş, siyaset dünyasından ve meslektaşlarımdan herkese ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Asım Başaran programda taziye dileklerini de kabul etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Çok sayıda kurban derisinin çöpe gittiği iddiası…

Bodrum’da kurban ibadetini yerine getiren vatandaşlar, kurban derilerinin toplanmasında bazı sıkıntılar yaşandığını ifade ediyor. Çok sayıda kurban derisinin de toplanmadığından...

Kapat