Güncel Haber

Yakayı ele verdi. 

 

İstanbul’da işlediği 3 ayrı suçtan aranan bir şahıs, ortağının kimliğiyle tatile geldiği Bodrum’da, ortağı hakkında da yakalama kararı nedeniyle yakayı ele verdi.

Özel ve resmi belgede sahtecilik suçlarından 3 kaydı bulunan E.K. isimli şahıs, eşi ile birlikte İstanbul’dan Gümbet Mahallesi’ndeki bir otele tatile geldi. Şahıs, kendisinin aranması olduğunu bildiği için otele giriş yaparken ortağının kimliğini kullandı.

Ortağı da aranan şahıs çıkınca ihbarı alan Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, otele gitti. Tatilci, otelde polisin yaptığı kontrolde yine aranması olan ortağı K.D.’nin kimliğini beyan etti. Tatilcinin durumundan şüphelenen polis ekipleri, birkaç soru daha sorunca gerçeği itiraf etti. Şahsın gerçek kimliğinin E.K. olduğu, kimliğini kullandığı ortağı K.D.’nin de aranan bir şahıs olduğu öğrenildi.

Gözaltına alınıp ifadesi alınan E.K.’ya, ‘Başkasına ait kimlik veya kimlik bilgilerinin kullanılması’ suçundan işlem yapılıp serbest bırakıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Bodrum’da bir polis memuru,kendisini vurdu

Bodrum’da bir polis memuru, silahıyla kendisini göğsünden vurdu. Hastaneye kaldırılan polis ameliyata alındı. Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme...

Kapat