Kültür&Sanat

“Çakallarla Dans 5” filminin tanıtımı yapıldı.

 

Bodrum Sinema ve Kültür Derneği ile Sinema Salonu Yatırımcıları Derneğinin, Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü, Bodrum Belediyesi, Bodrum Ticaret Odası, Magazin Gazetecileri Derneği ve Cinemarine Sinemaları’nın katkılarıyla düzenlediği etkinlikte, yönetmenliğini Murat Şeker’in yaptığı “Çakallarla Dans 5” filminin tanıtımı yapıldı.

Bodrum Cinemarine’de sinema salonu işletmecileri, yapımcılar ve dağıtımcıları bir araya getiren etkinliğe filmin oyuncuları Murat Akkoyunlu ve Naz Çağla Irmak konuk oldu. Film yönetmeni ve oyuncular, yakında vizyona girecek filmle ilgili bilgi verdi. “Çakallarla Dans 5” filminin yönetmeni Murat Şeker, gazetecilere, filmin 9 Kasım’da vizyona gireceğini söyledi. Serinin devam ettiğini ifade eden Şeker, “Eğlenceli bir film daha seyircileri bekliyor. Çakallarla Dans tarihe geçti bile. Şu an seri filmler içerisinde, Türk filmleri tarihinde biz dört numarayız. Hababam Sınıfı, Turist Ömerler var, Recep İvedik ve Çakallarla Dans var. Şahan ile ikimiz ekip olarak üretmeye devam ediyoruz.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İzmir’den Bodrum’a insan kaçakçılığı

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Müdürlüğü ekipleri, alınan bir istihbaratı değerlendirerek İzmir'den Bodrum'a insan kaçakçılığı amacıyla geleceği...

Kapat