Kültür&Sanat

“BOSAV” yoğun bir ay geçirecek…

 

Eylül ayında bir çok etkinlikle “BOSAV” yoğun bir ay geçirecek…

1- Ertuğrul Firkateyni ve Japon Kültürü Sergisi: Marmara Koleji Konferans Salonu fuayesinde: 16 Eylül – 2 Ekim 2018 tarihleri arasında.

2- Ertuğrul Firkateyni Anısına Konser: Soprano Nazlı Alptekin – Bas Hasan Alptekin – Şef Münif Akalın idaresinde Muğla Büyükşehir Belediyesi Orkestrası 7 eser seslendirecekler. Marmara Kolejis Konser Salonu, 16 Eylül 2018, 20:30.

3- Yaşlılık: Sorunları ve Çözümleri Çalıştayı. Salmakis Oteli Toplantı Salonu, 17 Eylül, Pazartesi, 14:00 – 18:00 arası. Bir çok değerli konuşmacı arasında Japonya’dan bizzat bu calıştay için gelen ve 27 yaşlılar köyu kurucusu ve sahibi Mr. Yomihiko NAGANO var. Ayrıca Darüşşafaka’nın Huzurevleri ve Yaşlılık Bakım Bölümü Yöneticisi Burak Uluaydın’da gelecek.  Çalıştay kısıtlı sayıda katılımcıyla gerçekleşecek, ve sadece etkinlik koordinatörü İlknur Özer’den davetiye tedarikiyle. (ilknurmert96@yahoo.com) Katılımı düşünen üyelerimizin en kısa zamanda İlknur Hanım’la irtibata geçmesini rica ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Bodrum’da yolun karşısına geçmeye çalışırken canından oldu…

Bodrum’da yolun karşısına geçmeye calışan kadına otomobil çarptı. Ağır yaralanan kadın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Kaza dün gece saatlerinde Kıbrıs...

Kapat