Güncel Haber

Gazeteci Aytül Bardak’ın babası Güllük’te toprağa verildi.

 

Bodrumca Gazetesinin sahibi ve Muğla Gazeteciler Cemiyeti Bodrum Temsilcisi, Gazeteci Aytül Derici Bardak’ın babası Ali Derici, ikamet ettiği Milas’ın Güllük Mahallesi’nde yaşamını yitirdi. Derici’nin cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından Güllük’te toprağa verildi.

Gazeteci Aytül Derici Bardak’ın babası Ali Derici Güllük’te toprağa verildi.

Bodrumca Gazetesinin sahibi ve Muğla Gazeteciler Cemiyeti Bodrum Temsilcisi, Gazeteci Aytül Derici Bardak’ın ve Tevfik Derici’nin babası, Mimar Bülent Bardak’ın kayınpederi, Bedirhan, Emirhan, Doğukan ve Atilla Kalel’in dedeleri 1946 Halfeti doğumlu Ali Derici, çağımızın hastalığı ile yaptığı mücadelesini kaybederek, 15 Eylül Cumartesi günü yaşama veda etti.
Ali Derici 30 yıldan bu yana Güllük’te “Ali Baba’nın Yeri” adlı mekânın işletmeciliğini yaparak yaşamını sürdürmekteydi.
Öğle namazının ardından Güllük Mahalle Camiinde cenaze namazı kılındı. Merhum Ali Derici daha sonra Güllük Mezarlığında toprağa verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Denizin Kızlarından Nefes Kesen Mücadele

Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar Süper Lig’ine yükselen Yalıkavak Spor Kulübü, ligin ikinci haftasında kendi evinde ilk mücadelesini verdi. THF Süper...

Kapat