Güncel Haber

Uluslararası Deniz Festivali ve Yelken Yarışı

 

Uluslararası Deniz Festivali ve Yelken Yarışı THE BODRUM CUP Etkinliği / 22-27 Ekim tarihleri arasında Bodrum’da…

30. yılını kutlayan The Bodrum Cup, Amerikan Hastanesi’nin sponsorluğunda yine heyecanlı yarışlara ve doyumsuz şölenlere sahne olacak.

Yelkenleri rüzgârla, ruhu heyecanla dolduran bir organizasyon olarak farkını ortaya koyan American Hospital The Bodrum Cup’ta ayrıca konserler, çeşitli etkinlik ve eğlenceli aktiviteler de sizleri bekliyor.

Era Bodrum Yelken Kulübü tarafından başlatılan ve 30 yıldır aralıksız olarak sürdürülen Türkiye’nin önde gelen uluslararası deniz festivaline katılan tüm yelkenciler ve konuklar, 22 Ekim’de İsanbul’dan gelen yarışçıları karşılayacak. Aynı günün akşamı Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Ödül Töreninin ardından 30’uncu yılın kampanası çalınacak. Konserle devam edecek gecenin ardından Bodrum etabı için start verilecek. American Hospital The Bodrum Cup, 23 Ekimde Bodrum Yalıkavak’tan başlayıp Leros, Körmen ve Kisebükü koylarını da kapsayan beş etaptan oluşacak. Organizasyon, yelken yarışlarının yanı sıra karada ve denizde pek çok eğlenceli etkinliğe de ev sahipliği yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Lüks yolcu gemisi Marmaris’e demir attı

MARMARİS'e gelen Malta bayraklı 'Azamara Pursuit' adlı lüks yolcu gemisindeki Amerikalı ile Kanadalı 702 turist, ilçede kültür turlarına katıldı, kapalı çarşıda alışveriş...

Kapat