Spor Haber

Yeni Antrenör Mehmet Deniz

 

Bodrum’un hentbol sahalarındaki gururu ve güçlü temsilcisi Yalıkavak Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımı, teknik kadrosunda yer alan bir değişiklik için bir duyuru yayınladı.

Söz konusu duyuru şöyle;

KAMU OYUNA DUYURULUR

Uzun yıllar takımımıza büyük emek harcayan, Yalıkavak Spor Kulübünü Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar Süper Ligi’ne taşıyan hentbol takımımızın antrenörü Gökhan Ceyhan’ın görevine karşılıklı yapılan görüşmeler neticesinde Yalıkavak Spor Kulübü Yönetim Kurulu ortak alınan kararla son verilmiştir. Yerine halen takımda yardımcı antrenör olarak görev yapan Mehmet Deniz’in gelmesine karar verilmiştir.

Bugüne kadar takımımız ve kulübümüz için verdiği emek, gösterdiği çaba ve kazandırdığı başarılar için teşekkürü bir borç biliriz.

Yalıkavak Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak böyle bir kararı almamızda yatan en büyük nedenin takımımızın her zaman daha yükseğe çıkma hedefinin olduğunu, ardında farklı nedenler aranmaması gerektiğini kamu oyuna duyururuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Rakibine göz dağı verdi.

TFF 2'nci Lig Beyaz Grup'ta son 3 maçını kazanıp zirve yarışına ortak olan Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Ziraat Türkiye Kupası 3'üncü Turunda Niğde...

Kapat