Güncel Haber

Kocadon’un adaylık açıklamasına yoğun ilgi

 

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, CHP’den Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Kocadon’un adaylık açıklamasına yoğun bir katılım oldu.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, eşi Hülya Kocadon ile birlikte Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığı için bugün il merkezine geldi. Başkan Kocadon’a, destekçilerinin bulunduğu yaklaşık 350 araçlık konvoy, Bodrum’dan il merkezine kadar eşlik etti. Muğla’da ise Kocadon’u, yaklaşık bin kişi meşalelerle karşıladı. Başkan Kocadon, CHP Muğla İl Başkanlığı’na gelerek, İl Başkanı Adem Zeybekoğlu’na adaylık dosyasını teslim etti ardından beraberindeki Zeybekoğlu ile parti binası önünde açıklama yaptı.

Açıklaması sıklıkla ‘En büyük başkan bizim başkan’ ve ‘Gönüllerin başkanı’ sloganlarıyla kesilen Kocadon, şunları söyledi:

“Sadece CHP’lilerin değil, Muğla’da yaşayan bütün halkımızın oylarına talibim. Muğla’mız çok büyük. Büyüklüğünden kaynaklanan zaman zaman sıkıntılar yaşıyoruz. Daha fazla gelir getirmek için her türlü mücadeleyi yapmaya söz veriyorum. Damdan düşenin halini damdan düşen anlar. Ben bu damdan düştüm. Seçilen her belediye başkanıma, meclis üyelerime ve muhtarlarıma gelirlerini söz veriyorum geri vereceğim. Muğlamızı seçilmişlerle yöneteceğiz. Kapalı kapılar arkasında hiçbir hesabım yok. Meydanlardan ve sokaklardan gelerek kazanacağım” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Mustafa Coşkun Belediye Meclise Aday…

CHP İl Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı' ndan geçtiğimiz günlerde  Bodrum Belediyesi Meclis üyeliğine aday adayı olmak için istifa eden Mustafa...

Kapat