Güncel Haber

Hüseyin Sağkal, CHP’den Belediye Meclisi Aday Adayı

 

Yalıkavak ve Bodrum Belediyesi imar ve fen işlerinde uzun yıllar çalıştıktan sonra Fen işleri Müdürlüğü’nden emekli olan Hüseyin Sağkal, Belediye Meclis üyeliği aday adaylığı için, başvuruda bulundu. 

Bugün CHP Bodrum İlçe Örgütüne kendisine destek veren arkadaşlarıyla birlikte giden Sağkal , başvuru dosyasını İlçe Başkanı Halil Karahan’a teslim etti.

 

Hüseyin Sağkal ; “32 Yıldır yaşadığım Bodrum’da, Belediyecilik tecrübelerimi, Bodrum ve Bodrumluların yararına kullanabilmek için aday adayı oldum. Partim ve partili arkadaşlarımın desteğiyle seçilirsem, Bodrum’a faydalı olabileceğimi düşünüyorum.”

Açıklamalarında bulunan Sağkal, halen Bodrum Alevi Bektaşi Kültür Derneği Başkan Yardımcılığını ve Kent Konseyi Yürütme Kurulu üye görevini yürütmektedir.

Hüseyin Sağkal ;

1964 Kars doğumlu, Bodrum Belediyesi’ nden emekli, Hacettepe Üniversitesi İnşaat Meslek Yüksek Okulu mezunu, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Keçiörengücü maçına hazırlanıyor. 

Geçtiğimiz haftayı puansız kapatan Bodrum Belediyesi Bodrumspor, deplasmanda karşılaşacağı Keçiörengücü maçına hazırlanıyor. TFF 2. Lig Beyaz Grup 9. Hafta mücadelesinde...

Kapat