Muğla Haber

Dalaman’da Muhammet Şaşmaz yine görev istedi

 

MUĞLA’nın Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, yeniden belediye başkanı olmak için aday adaylığı başvuru dosyasını, CHP Dalaman İlçe Başkanlığı’na teslim etti.

Dalaman Belediye Başkanı CHP’li Muhammet Şaşmaz, belediye başkanlığı seçimine aday adaylığı dosyasını teslim etmek için bugün CHP Dalaman İlçe Başkanlığı binasına geldi. Başkan Şaşmaz’ı parti binası önünde, CHP Dalaman İlçe Başkanı Kamil Öner karşıladı. Partililerle kucaklaşan Şaşmaz, evraklarını teslim etti. Parti binasındaki programa ayrıca eski ilçe başkanları Erdoğan Karakuş, Erol Koç, Abdullah Akdeniz, Erol Öztunç ve partililer de katıldı.

Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, “Dalaman halkının bize gösterdiği samimi duruş, dünden bugüne kadar ilçe yönetiminde bulunan partililerimizin ve ilçe başkanlarımızın bize duyduğu güven ile samimiyetten dolayı tekrar aday olmayı kendimize görev bildik. Yeniden adayım” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Fotoğraf meraklılarından ‘deniz ve insan’ konulu sergi

MARMARİS Fotoğraf Dostları Derneği (MARFOD) tarafından Kültür ve Sanat Evi'nde, 'Deniz ve İnsan' adlı fotoğraf sergisi açıldı. Sergide, amatör ve...

Kapat