Güncel Haber

Mahallel sakinleri çalışmaların yavaş ilerlemesinden şikayetçi

 

Ortakent-Yahşi Mahallesi’nde yaklaşık 3 haftadır sokaklara su hatları döşeniyor. Mahalleli ise çalışmaların yavaş ilerlemesinden şikayetçi.

Ortakent Köyiçi’ndeki bazı sokaklarda Muğla Büyükşehir Belediyesince su hatları döşeniyor. Çalışmalar yaklaşık 3 haftadır devam ederken, vatandaş kazılan yollarda güçlükle ilerleyebiliyor. Mahalle sakinleri ise çalışmaların yavaş ilerlemesinden şikayetçi. Yolların 3 hafta önce kazıldığını ifade eden mahalleli çalışmaların hızlandırılması gerektiğini dile getiriyor. Vatandaşlar, mahallede su kesintilerinden de muzdarip.

Mahallede yaşamını sürdüren Zuhal Canseven, Kent Haber’e yaptığı açıklamada tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

“Burası kazılalı 3 haftayı geçti. Neredeyse bir ay olacak. Üstüne bir de suyumuz kesik. Geçen hafta tam 5 gün susuz kaldık. Tuvalete gireceksin su yok. Eşim tuvalete pazaryerine gidiyor. Biz nereye gideceğiz? Bulaşık yıkarken tabağı hemen duruluyorum, tam yıkayamıyorum. Geçen hafta 5 gün hiç gelmedi, ondan sonra bir daha kesildi. Akşamları su yok. Buraları su borusu döşemek için kazdılar ama 1 aydan beri duruyor.”

Kent Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Uşakspor’u 2-1 mağlup etti. 

Bodrum Belediyesi Bodrumspor, maç öncesine kadar namağlup olan rakibi Utaş Uşakspor’u 2-1 mağlup etti. TFF 2. Lig Beyaz Grup 12....

Kapat