Güncel Haber

“7’den 77’ye Lezzet” yarışmasından 11 madalya ile döndü.

 

Bodrum Turgutreis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, İstanbul’da düzenlenen “7’den 77’ye Lezzet” yarışmasından 11 madalya ile döndü.

İstanbul Yeditepe Aşçılar ve Garsonlar Derneği’nin (İYAGAD), düzenlediği “7’den 77’ye Lezzet” yarışmasına katılan Turgutreis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek ve İçecek Bölümü öğrencileri hazırladıkları birbirinden lezzetli yemekleri jürinin beğenisine sundu.

Yarışmanın sonucunda Yiyecek ve İçecek Bölümü öğrencileri, 3 altın madalya elde ederek öğretmenleri ve ailelerini gururlandırdı.

Yarışmada en iyi lise kategorisinde Deniz Aslan, Enes Hasan Berberoğlu, Merve Alanç altın madalya,Liseler arası tatlı tabağı kategorisinde Elif Su Özkaran altın, Deniz Aslan bronz madalya, liseler arası makarna kategorisinde Osman Eren Benli ve Deniz Aslan altın, Enes HasanBerberoğlu gümüş madalya, liseler arası ana yemek yarışmasında Merve Alanç, Elif Su Özkaran ve Enes Hasan Berberoğlu gümüş madalya kazandı. Toplam 11 madalya kazanan öğrenciler hem öğretmenlerini hem de ailelerini gururlandırdılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İşte yeni imar planı

Çevre Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Çevre Komisyonu’nda kabul edildi. Teklife göre, İmar Kanunu’na, “Mekansal...

Kapat