Kültür&Sanat

“Oku, Dinle, İzle”

 

Bodrum’da zeytin ağaçlarının gölgesinde, klasik kütüphane algısına yeni bir yorum ekleyen Zai, “Oku, Dinle, İzle” mottosuyla Aralık ayında da farklı deneyimlere kapı aralıyor.

Kütüphanesinin yanında görsel, işitsel ve pratik alanlara da çatısı altında yer veren, üçüncü mekan kütüphaneler kavramını temel alarak 2017’de Bodrum’da hayata geçirilen Zai, 2018’e farklı alanlarda düzenlediği etkinliklerle veda ediyor.

24 Kasım Cumartesi günü saat 17.00’de Nermin Yıldırım söyleşisi ve imza günü ile Kasım ayına veda edecek olan Zai, aralık ayında da birbirinden değerli sanatçıları Bodrum’da ağırlayacak.

Yazar söyleşi ve imza günleri, film ve tiyatro gösterileri, kitap ve film okumaları, müzik dinletileri ve atölyelerle edebiyat ve sanat ilgililerini ağırlayan Zai’nin Aralık ayı programında da sanatseverler için özel etkinlikler yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
“7’den 77’ye Lezzet” yarışmasından 11 madalya ile döndü.

Bodrum Turgutreis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, İstanbul’da düzenlenen “7’den 77’ye Lezzet” yarışmasından 11 madalya ile döndü. İstanbul Yeditepe...

Kapat