Güncel Haber

Bugünkü belediyenin durumunu en iyi bilenlerden biriyim…

 

CHP’li Bodrum Belediye Başkan aday adayı Recai Seymen bugün yaptığı basın toplantısında, “Ben 18 yaşında fabrikalarda çalışmaya başlayıp, üniversiteyi okuyan bir insanım. Hiçbir sorun beni yıldıramaz.” diyerek, Bodrum Belediye Başkanlığını makamda değil, sahada yapacağım mesajını verdi.

Seymen, ben güne sabah 07:00 başlayan bir insanım. Gerekirse 16 sat çalışarak Bodrum’un sorunların tamamını çözeceğim diyerek, “600 Kilometrekarelik bir alanı kapsayan Bodrum’un sorunlarını konusuna vakıf bir ekiple, bazı yetkileri paylaşarak zamanında çözeceğim. Bodrum’un sorunlarını çözmesi için kaynak sorunu var mı? Var ama bunları çözmek çok mümkün. Ben hayatımda her problemi aştım. Benin için imkansız bir iş yoktur. çözmek sadece zaman alır.” Dedi.

Bugünkü belediyenin durumunu en iyi bilenlerden biriyim…
Mali konulara oldukça hakim olan bir siyasetçi olarak Bodrum’u iyi yöneteceğime inandığını ifade eden Seymen, “Bodrum’un zaman kaybetmemesi lazım. Bir an önce ihtiyacı olan yatırımlarını yapması lazım. Önümüzdeki 5 yıl çok önemli doğru değerlendirilmezse, bunun telafisi çok daha ağır olur artık. Seçimlerde çok büyük bir sıkıntımız yok. Kim aday olursa kazanacağı düşüncesindeyim. Topluma iyi çalışacak, güven verecek bir ekiple çıkmamız lazım.” dedi.

5 Yıldır tüm sorunlara ve çözümlerine hakimim…
Uzun yıllar içerisinde 3 dönem ilçe başkanlığı yaptım. 7 Seçim geçirmiş ve başarıyla bu süreçlerden çıkmış bir ilçe başkanıyım saptamasını yapan CHP’li başkan aday adayı Seymen, ilk defa bir makam için adayım diyerek, “Beş yıldır Bodrum’da ne kadar sorun varsa hepsine vakıf biriyim. Birçok kimsenin bilmediği konulara dahi hakimim. Birçoğuna da imkanlar dahilinde müdahale ettim. Bodrum çok güçlü bir coğrafya. Gücümüzü kullanmayı bilmiyoruz. Sorunlara ve çözümlerine hakim egolarını aşmış bir siyasetçi olarak Bodrum Belediye Başkan adaylığına talibim”  dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Ruslar termal turizmde Türkiye’ye yönelecek

MUĞLA (AA) - DURMUŞ GENÇ - Deniz, kum ve güneş turizminin yanında kültürel zenginlikleriyle yabancı turistlerin ilgisini çeken Türkiye, termal zenginlikleriyle...

Kapat