Güncel Haber

Zaman, Emek ve Para Kaybı

 

Kent Haber’in önceki Bodrum’da kaldırım düzenleme çalışmaları kapsamında ağaçların dibine beton dökülmesi ile ilgili haberi Bodrum kamuoyundan büyük tepki alırken, haberin ardından harekete geçen belediye ekipleri ağaçların dibindeki betonları bugün kaldırıldı.

Bodrum Belediyesi Fen İşleri tarafından Hasan Reşat Öncü Caddesi üzerinde kaldırım düzenleme çalışmaları yürütülüyor. Ekiplerin, caddenin her iki tarafındaki kaldırımda yaptıkları çalışmalar esnasında ağaçların dibinin betonlanması tepki çekmişti. Gördükleri manzara karşısından hayrete düşen kimi vatandaşlar, tepkilerini dile getirmişti.

Yapılan çalışma ile ilgili haberimizin ardından bugün öğleden sonra bölgeye tekrar gittiğimizde, ağaçların dibindeki betonların kesilerek kaldırıldığı görüldü.

Beton ana katkı malzemesi çimento harcının suyunun ağaçların dibine dökülmesinin ağaçlara ne gibi bir zarar vereceği ise bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Müzik kutusu şeklinde kumar makinesi ele geçirildi

MUĞLA (AA) - Muğla'nın Menteşe ilçesindeki bir kahvehanede yapılan kontrolde, müzik kutusu şeklinde kumar makinesi bulundu. Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Asayiş Şubesi...

Kapat