Güncel Haber

Bodrum’da içme suyu hattı patladı

 

Muğla‘nın Bodrum ilçesinde, içme suyu isale hattında patlama meydana geldi.

Torba Mahallesi’nde, içme suyu isale hattında patlamanın ardından çıkan tazyikli su, Torba-Göltürkbükü kara yolunda göçüğe neden oldu. Yolun tek şeridi trafiğe kapatıldı. Trafik akışı kontrollü sağlandı.

Borudan akan suyun sürüklediği taş ve toprak, Menekşe sokağında birikintilere yol açtı. Park halindeki araçlarda da hasar oluştu. Polis ekipleri bölgeye gelerek mağdurlarla görüştü.

Taş ve toprak birikintisi nedeniyle bahçe kapısı açılmadığı için duvarının üzerinden atlayıp sokağa çıkan Fethi Yüceses, büyük bir gürültüyle uyandıklarını söyledi.

Yüceses, AA muhabirine yaptığı açıklamada “Yatağımızdan fırladık. Evin önü dere olmuş. Ne olduğunu anlayamadık. Yağmur yağmıyor. Bütün taşlar yuvarlanıyor. Her yeri su bastı. Korkunç bir şeydi.” dedi.

Yıllardır müteahhitlik yaptığı söyleyen Kenan Dayıoğlu ise “İlk defa böyle bir şey gördüm. İnanılır gibi değil.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Zaman, Emek ve Para Kaybı

Kent Haber'in önceki Bodrum’da kaldırım düzenleme çalışmaları kapsamında ağaçların dibine beton dökülmesi ile ilgili haberi Bodrum kamuoyundan büyük tepki alırken,...

Kapat