Kültür&Sanat

Konuşmasıyla dinleyenleri hüzünlendirdi. 

 

Bodrumlu yazar Cenk Avdan ilk kitabının lansmanını geçtiğimiz gün gerçekleştirdi. Midtown AVM içerisinde bulunan Mas Akademi içerisinde düzenlenen lansmana Bodrum’un tanınmış simaları katıldı. Davete gelenlere yönelik bir konuşma yapan Cenk Avdan, hayatından önemli kesitler anlattığı
konuşmasıyla dinleyenleri hüzünlendirdi.

Lansman, kokteyl ardından, kitaba özel hazırlanmış 3 dakikalık bir video gösterimiyle başladı. Sonrasında, Cenk Avdan, davetlilere özel yaptığı konuşmada kendi hayatındaki hikayelere yer verirken, sözlerine “Her şey iyiyken herkes en iyisini yapar. Fedakarlık denilen şey yaşamda karşılaştığımız zorluklardan güzel sonuçlarla ayrılmak ve bunun için enerji sarf etmektir. Benim için tam da böyle oldu. Geçmişimle, bugünümle, geleceğimle ve elimdeki 26 yıllık yaşamımın tüm duygu yansımasını taşıyan kitabımla karşınızdayım” diyerek davetlilerden çokça alkış topladı.

“18 senelik Bodrumluyum.” diyen Cenk Avdan, Bodrum’a yerleşme hikayesini ve hayatını etkileyen çeşitli olayları anlattıktan sonra konuşmasını şu şekilde tamamladı. “Hali hazırda mental koçluk yapıyorum. Yaklaşık 1 ay önce kitabım “Bize Hiçbir Şey Doğru Öğretilmedi”  Türkiye genelinde, kitap evlerinde raflardaki yerini aldı. Bugün burada bana destek olmaya gelen herkese teşekkür ederim.”

Davetlileri duygulandıran konuşmanın ardından Cenk Avdan yeni kitabını sevdikleri için imzaladı.

Cenk Avdan’ın Eylül ayında çıkan yeni kitabı “Bize Hiçbir Şey Doğru Öğretilmedi” çok kısa sürede 2. Baskısını yaptı ve Türkiye’deki çoğu kitap mağazasında ve online satışta yerini aldı. Kitap, “Aşk, İnanç ve Saygı” olmak üzere üç bölümden oluşuyor. Ayrıca sonsuz aşkı, kırılmaz inancı ve bitmeyen saygıyı yaşamımıza iade etmeyi vadediyor. Bodrum’da koçluk hizmetlerine devam eden Cenk Avdan’ın kitap ve video projeleri sosyal medya hesaplarından takip edilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
‘Okyanusta Bir Türk Kızı

Bodrum Yalıkavak'ta yaşayan ve eşi ile evleri olarak kabul ettikleri yelkenlileri Blue Bella ile dünya denizlerini dolaşan Hülya Leigh yaşadıklarını...

Kapat