Spor Haber

Bodrum’da yaşayan sporcu seminer konuğu

 

Bodrum’da yaşayan sporcu Gökçen Kabaş, yarışçı olmak isteyenler ve güvenli motosiklet kullanımı konusunda düzenlenen ve geliri Koruncuk Vakfı’na bağışlanacak  bir seminerde deneyimlerini anlatmak üzere seminer konuğu olarak İstanbul’a gidiyor.

Bodrum’u motosiklet rallilerinde temsil eden ve Aldığı başarılarla her yarıştan gururla dönen Gökçen Kabaş, Türkiye Enduro Motosiklet yarışlarında aldığı derecelerle 2016 Yılında Bayanlar kategorisinde Türkiye Enduro Motosiklet Şampiyonu olarak, kupayı Bodrum’a getirmişti. Şampiyonluğun ardından hız kesmeden ülke genelindeki rallilere katılan ve erkek egemen bir sporda tek kadın olarak yarışarak başarı grafiğini yükselten Gökçen Kabaş, 5S Riders tarafından düzenlenen motosiklet eğitim seminerine konuk konuşmacı olarak katılacak.

22 Aralık tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek olan konferansta yaşadığı deneyimleri paylaşacak olan Gökçen Kabaş, Motosiklete gönül veren kadın erkek her katılımcının sorularını da yanıtlayacak. Eğitim seminerinden elde edilecek gelirin korunmaya muhtaç çocuklar için Koruncuk Vakfı’na bağışlanacağı seminer 3 saat sürecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
” Aşk ve Barış Çığlığı Mevlana”

Bodrumlu Tiyatrocuların sahnelediği '' Aşk ve Barış Çığlığı Mevlana'' Oyunu seyirci ile buluşuyor. Yönetmenliğini ve yazarlığını Semih Sergen’in yaptığı ‘’Aşk...

Kapat