Güncel Haber

Kos Adası iki günlük bisiklet turu

 

BBK Bodrum Bisiklet Kulübü’nün organize ettiği bir gece konaklamalı, Kos Adası iki günlük bisiklet turu 16-17 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek…

Emrah Tezer yaptığı açıklamada; “İki günlük bisiklet turumuz performanstan ziyade gezi amaçlı, fotoğraf çekme, katılımcıların kaynaşması amaçlı bir tur niteliğinde gerçekleşecektir. Bu turumuz ön kaydını yaptıran ve ödemesini yapan 20 kişilik katılımcı ile sınırlıdır. Bodrum dışından katılımcılar kabul edilmektedir. Organizasyon kaydı harici dışarından kişi kabul edemiyoruz.

16 Mart Cumartesi sabahı Bodrum’dan feribotla Kos Adası’na doğru hareket ediyoruz. Limanda pasaport işlemleri sonunda 38km lik ilk gün turu başlayacaktır. Cumartesi akşamı adanın güney kısmında kalan Kardamena bölgesinde bir otelde konaklıyoruz.

Pazar günü  29 km. lik turumuz Kos limanına kadar devam edecek ve akşamüzeri feribotu ile Bodrum’a geri döneceğiz.
Katılımcılar pasaport ve vize işlerini bireysel çözüyorlar. BBK olarak feribot ve otel konaklama konusunda yardımcı oluyor, yönlendiriyoruz. Sabah, öğle ve akşam yemekleri, şahsi harcamaları her katılımcı kendisi ödüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Havva’nın Cezası’nı Bodrum’lu okurları için imzaladı.

Nermin Bezmen son kitabı Havva'nın Cezası'nı Bodrum'lu okurları için imzaladı. Okurlar arasında büyük ses getiren, "Kurt Seyt & Shura" ve...

Kapat