Güncel Haber

Osman Gürün’e Karşı İttifak…

 

CHP’de Muğla Büyükşehir adayının kim olacağı ile ilgili siyasi kulisler sürerken, Büyükşehir Belediye Başkan aday adayları Mehmet Kocadon, Nurettin Demir ve Oral Karakaya’nın Bodrum’da biraraya gelmesi siyaset kazanını ısındıracak gibi görünüyor.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına adaylığını açıklayan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, eski CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir ve Eski Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral Karakaya, Gemibaşı Restaurant’ta biraraya geldi. 3’lünün yanında Bodrum Ticaret Odası (BODTO) Başkanı Mahmut Serdar Kocadon da vardı. Akşam saatlerinde mekana gelen ve gecenin geç saatlerine kadar mekanda kalan 3 aday adayı, Muğla siyasetini değerlendirdi.

Gazetecilere bu ilginç buluşma ile ilgili bir açıklama yapılmazken, sosyal medya hesabından paylaşım yapan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, “Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayları değerli büyüğüm Prof. Dr. Nurettin Demir ve Oral Karakaya ile biraraya gelerek Muğla siyaseti ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk” ifadelerini kullandı.

Son dönemde CHP’de Büyükşehir Belediye Başkanlığı için mevcut başkan Osman Gürün’ün isminin öne çıktığı konuşulurken, diğer 3 büyükşehir belediye başkan aday adayının Bodrum’daki buluşmasında konuşulanlar merak uyandırdı. Kent Haber’in Ankara’daki CHP kaynaklarından edindiği bilgilere göre ise, çok sayıda Belediye Başkan adayının açıklanacağı 6 Aralık’ta, Muğla Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarının açıklanmasının beklenmediği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
7’inci maçta da galibiyetle tanışamadı. 

Kırçiçeği Bodrum Basketbol, ligde oynadığı 7’inci maçta da galibiyetle tanışamadı. Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nin 7. haftasında Gündoğdu Adana Basketbol, sahasında...

Kapat