Güncel Haber

Bodrum’da iki gün boyunca yine yağış var.

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Batı Akdeniz ile Muğla, Denizli, Uşak ve Afyonkarahisar çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bugün Antalya ve batı ilçelerinde kuvvetli (21-50 kg/m2) olması bekleniyor. Yurdun kuzey, iç ve doğu kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi görüleceği tahmin ediliyor.

Rüzgar bugün Akdeniz’in açıkları ile Orta Akdeniz’de (Alanya- Mersin arası) doğu ve kuzeydoğu yönlerden 6 ila 8 kuvvetinde (50-75 km/sa) fırtına şeklinde esecek. Fırtınanın akşam saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi bekleniyor.

BODRUM’DA VE MUĞLA’DA

Ege’de havanın parçalı bulutlu, güney ve iç kesimleri zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren Muğla çevreleri ile gece saatlerinden sonra Muğla, Denizli, Uşak ve Afyonkarahisar çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.
Bodrum özelinde ise bugün gökgürültülü sağanak yağış bekleniyor. Yağmur yarın akşam saatlerine kadar şiddetini azaltarak devam edecek. Hava sıcaklığı ise bugün 18 derece olurken, yarından itibaren 4-5 derece birden düşecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Gezici Muğla Anket Sonucu ; Yüzde 54,7 Mehmet Kocadon

Gezici araştırma şirketi sahibi Murat Gezici çalışmanın, “Muğla Geneline İlişkin Siyasi Araştırma Raporu” Muğla İli genelinde sosyal, ekonomik, politik ve...

Kapat