Güncel Haber

Bodrum Havalimanı uçuş trafiğine kapatıldı.

 

Milas-Bodrum Havalimanı öğleden sonra pist aydınlatma sistemlerinde meydana gelen elektrik arızası nedeniyle uçuş trafiğine kapatıldı. 

Edinilen ilk bilgilere göre öğleden sonra 14:00-14:30 sularında aprona giren bir kamyon, havalimanının pisti aydınlatan elektrik kablolarına hasar verdi. Oluşan arıza nedeniyle THY ve Pegasus havayolları saat 15:00’ten itibaren Milas-Bodrum Havalimanına yapacağı uçuşları ertelediğini duyurdu. Akşam saatlerinde Atlas Jet’in İstanbul-Bodrum seferini yapacak uçağı ise İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan kalkış yaptı. İçerisinde Galatasaray Kadın Basketbol takımının da olduğu uçak, devam eden arıza nedeniyle Milas-Bodrum Havalimanı’na inemeyince İzmir’e yönlendirildi. Atlas Jet yolcularının İzmir’de uçak içerisinde bekletildikleri öğrenildi. 

Öte yandan uçuş trafiğindeki bu aksamadan haberi olmayan çok sayıda yolcu geldikleri Milas-Bodrum Havalimanında arızanın giderilmesini bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
CHP Muğla İl Yönetiminde İstifa

CHP Muğla İl Yönetim Kurulu Üyesi Tufan Erkan Yakar, parti yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti.İstifasını sosyal medyada paylaştığı yazısıyla duyuran...

Kapat