Güncel Haber

“Bodrum’un sol seçmenini seçeneksiz bırakmayız”

 

“Bodrum’un sol seçmenini seçeneksiz bırakmayız”

 

CHP GENEL MERKEZİNE MEKTUPTUR…

Bir turizm cenneti olan ilçemiz Bodrum, kırk senedir basiretsiz, liyakatsız, vicdansız başkanlar tarafından akılsız, plansız, hukuksuz biçimde yönetilmekten bıkıp usanmıştır. Yarımada coğrafyasının rant uğruna sermayenin talepleri doğrultusunda betonlaştırılmaya artık takadı kalmamıştır ve bunu sık sık doğal afetler yoluyla dışavurmaktadır. Öte yandan, tepeden yollanan başkanlar, bu durumu kavramakta anlaşılmaz şekilde zorluk çekmektedir.

Tabiat, Gökova’ya doğru hızla mevduatlaştırılmak istenmektedir ve malum mihrakların Bodrum’un son kalmış mera, orman, koy, kıyı, deniz alanlarına göz koyduğu kamuoyu tarafından gayet iyi bilinmektedir.

Partinizin, ilçemiz Bodrum’a yerel yönetici adayı belirlerken zaten önseçim yapmamış olması önemli bir demokrasi ayıbı olarak not edilmişken, üstüne bir de özensiz davranıp, merkezi idare ile sermayenin kurgu-kriterlerine uygun birini tercih etmesi durumunda; kamucu, korumacı, plancı, akılcı, sağduyulu, çağdaş bir aday tahayyülü ve özlemi olan Bodrum seçmenini seçeneksiz bırakmayacağımızın bilinmesini isteriz.

Saygılarımızla…

Özgürlük ve Dayanışma Partisi 
Bodrum İlçe Örgütü

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Soğuklar geri geliyor!

Meteoroloji’den alınan son dakika verilerine göre; hava sıcaklığı yurdun batı bölgelerinde 2 ila 9 derece artacak. Verilere göre Bodrum'da bugün...

Kapat